2. Грузія: відгуки про готелі
  3. Аджарія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Аджарія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Batumi Homestay at Tamar Mephe Avenue Оцінка за відгуками: 10

“Тихе, спокійне місце з красивим краєвидом на море. Чудові сніданки.“

• Guest House Gantiadi Оцінка за відгуками: 10

“Номер був дуже чистий, охайний, та просторий“

• Nana's House Оцінка за відгуками: 8

“Чистий номер та вана кімната, зручні ліжка, чиста постіль“

• House at the Sea Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали сімʼєю на початку вересня. Неймовірно привітні власники помешкання та дівчата-персонал. Добиралися з аеропорту Кутаїсі, хозяйка була на зв’язку з нашим водієм, пояснила де треба зупинити. Нас зустріли, нагодували дуже смачною вечерею з домашнім смачним вином. Також декілька разів замовляли сніданки. Порції були великі та смачні. Територія помешкання дуже гарна, все доглянуте. Якщо для вас важливі тиша та спокій, то це як раз те саме місце) Розташування також чудове. Через дорогу море. На пляжі зазвичай нікого немає. Вночі спиш під шум моря. До центра Батумі 4 км. Зупинка знаходиться через дорогу, маршрутки їздять часто. Також великим плюсом було дешеве таксі. Ми вперше були в Грузії, залишися тільки позитивні емоції та враження. Обовʼязково повернемося знову.“

• Guest house Garden Beach Оцінка за відгуками: 10

“Це просто найкращий варіант, в якому я зупинялась в Сакартвело! Тут було все! Затишний просторний номер, прибрана ванна, де було достатньо місця, просторний балкон з видом на море. Але окремої уваги заслуговує кузня: настільки гарно облаштованної кухні я в Сакартвело ще не зустрічала. На кухні було все, що тільки можна забажати: від духовки до шейкера для коктейлів; дуже зручні пательні, багато посуду та іншого приладдя для приготування різних страв. Кухня дуже простора: одночасно тут можуть готувати 3-4 людини, незважаючи один одному. Також дуже затишна кімната зі столами та лавочками, де можна після приготування сісти та дуже затишно повечеряти в великій компанії, або просто подивитись щось на величезному телевізору (YouTube або інше). Також є все, щоб прибрати кімнату, а також попрати та висушити свої речі. Дім побудований дуже продумано, комунікації проведені дуже грамотно. Господар дуже чуйний, та ввічливий. Одне задоволення мати справи з такими людьми. Дякуємо за такий сервіс та приємні враження!“

• Femily hotel ın batumı maretı str 2 Оцінка за відгуками: 10

“Затишно. Чисто. Сусіди душевні.“

• Batumi Guesthouse 28a Оцінка за відгуками: 9

“Місце розташування чудове, все близько. Господиня Кето дуже приємна, зустріла нас пригостила домашніми мандаринами, порекомендувала чудові заклади“

• Guest House ETM Оцінка за відгуками: 10

“🇺🇦 Нам дуже сподобався даний гостьовий будинок. З нашого номеру відкривався неймовірний вид на море. Кімната була дуже чистою, меблі нові, все що необхідно теж було. На наше питання чи можна трохи продовжити наш відпочинок господар нам з радістю дозволив, за що йому окреме дякую.“

• family hotel our house Оцінка за відгуками: 10

“Норм“