2. Єгипет: відгуки про готелі
  3. Червономорський регіон: відгуки про готелі
Червономорський регіон Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Al Dora Residence Suites Hurghada Оцінка за відгуками: 7

“Дешево“

• Golden Beach Resort Оцінка за відгуками: 9

“Все було дуже на високому рівні. Не очікувано. Персонал привітний, прибирають кожний день, полотенця і постіль чисті. Їсти - різноманітність у всьому. Дуже багато риби. Особливо сподобався китайський ресторан і його неперевершений шеф-кухар Міна. Обов'язково завітайте!“

• MinaMark Beach Resort for Families and Couples Only Оцінка за відгуками: 9

“Гарний вийшов відпочинок. Діти дуже задоволені. Після нашого попереднього відпочинку вони багато чого покращили у готелі. Зробили другий ресторан на другому поверсі, там немає натовпу, як у нижньому. Зробили окреме місце для вечірніх шоу. Гарний пляж, хоча людей багато було. Дівчина аніматор яка з дітьми працює з короткою стрижкою, добре працює, дякуємо за міні-діско.“

• Eagles down town Zahabia &Beach Resort Оцінка за відгуками: 10

“Готель супер,для трьох зірок так взагалі вау.Дуже зелена теріторія, дуже чисто,номер сподобався, балкон і навіть продумана сушка для білизни (я в п'ятизіркових такого не зустрічала).Смачна кухня.Приємний,привітний, ненав'язливий персонал.Окрема подяка Мухамеду з ресепшену.Пляж супер, дуже гарний ріф,з масками поплавати саме те.“

• Jaz Grand Marsa Оцінка за відгуками: 9

“Дуже гарний готель,дуже гарна територія , кораловий ріф та його жителі,бачили велику мурену ,великих скатів,та плавали з черепахою.Вічливий персонал,завжди готовий допомогти,смачна кухня,а головне не має расіян, європейська публіка“

• Jaz Casa Del Mar Beach Оцінка за відгуками: 10

“Нещодавно я зупинявся в цьому чудовому готелі і залишився в захваті від обслуговування та атмосфери. З самого початку мене тепло зустрів привітний персонал, який завжди був готовий допомогти з будь-якими питаннями та зробити моє перебування комфортним. Номер був чистий, просторий та затишний, з усіма необхідними зручностями. Я особливо оцінив увагу до деталей - від м'якого постільного комплекту до безкоштовних туалетних приладдя високої якості. Вид з вікна був просто неймовірний, і я насолоджувався кожним ранком. Ресторан готелю заслуговує окремої похвали. Меню було різноманітним, і кожна страва була справжнім кулінарним шедевром. Сніданки були дуже смачними та поживними, що заряджало мене енергією на цілий день. Також хочу відзначити чудове розташування готелю - все, що мені було потрібно, знаходилося в декількох хвилинах ходьби.“

• Elaria Hotel Hurgada Оцінка за відгуками: 1

“Доброго вечора, не дуже хороший готель, без змін і дуже погані номери“

• Moon Beach Hotel Hurghada Оцінка за відгуками: 9

“Великі просторі номери, хороша кухня, просторий пляж, привітний персонал.“

• Giftun Azur Resort Оцінка за відгуками: 7

“за рахунок того що там 90% німці похилого віку отель тихий,чистий. обслуговують дуже добре(інак ше б половина гостей не дошла до бару🤣) Враховуючи що цей отель 3* то їда тут смачна і її достатньо“

• Bel Air Azur Resort (Adults Only) Оцінка за відгуками: 10

“Отель дуже сподобався співвідношення ціни і якості відмінно дуже багато відпочивають німців . Пляж можна поставити оцінку 5 і з піти є файний захід воду. Також є місце де можна помилуватися рибками. Персонал дуже привітний. Харчування для Єгипту тоже приємно. Якщо хтось шукає відпочинку в тиши рекомендую.“