2. Portugalsko - hodnotenia hotelov
  3. Algarve - hodnotenia hotelov
Algarve Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Utopia Priemerné hodnotenie: 10

„Nádherná izba a interiér hotela, super vybavenie izby, balkón a super kupelka s vaňou a bidetom. Raňajky super.“

• Vila Maria Hotel - Adults Only Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi útulný, premyslene navrhnutý a moderný hotel. Menší hotel, zaručujúci súkromie, kľud a pokoj. Izby skvelo zvukovo odizolované. Veľmi zaujímavý dizajn izieb i hotela. Blízko pláže i centra mesta, a pritom na kľudnom mieste. Krásne prírodné pláže. Veľmi nápomocný, prozákaznícky a milý personál. Raňajky boli fajn, švédske stoly s možnosťou objednať si omeletu, či volské oká. Oceňujem čerstvé ovocie a fresh, rovnako ako výbornú kávu. Potešil ma bezkofeínový variant kávy, aj pestrá ponuka rastlinných mliek. Infinity bazén na streche s výhľadom na oceán a ležadlami, bazénový bar s ponukou miešaných nápojov. Cítili sme sa veľmi pohodlne, vítaní a hotel prekonal naše očakávania. Ďakujeme za krásny pobyt.“

• Carvi Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Vynikajúca lokalita blízko ku všetkým krásnym plážam“

• HI Faro – Pousada de Juventude Priemerné hodnotenie: 8

„Vynikajúca poloha, dobre matrace a veľmi ochotný personál. Ostatné vybavenie - priemer. Pri skorom odlete nám boli pripravené balíčky s raňajkami“

• Hostel Vasco Da Gama Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha“

• „Kľudná oblasť, čisté izby, výborná strava a drinky, dostatok lehátok.“

• RR Hotel da Rocha Priemerné hodnotenie: 9

„Priateľský personál, moderný hotel,priestranné čisté izby.Pestré a chutné jedlá,naozaj široký výber. Hotel stojí na výbornom mieste,pláž, obchody,reštaurácie,bary,taxi,zastávka autobusu je v jeho najbližšom okolí.Personál na recepcii pomôže zabezpečiť výlet, ak sa pre niektorý rozhodnete.“

• Quinta Falzina Priemerné hodnotenie: 10

„Toto bolo skutocne najlepsie ubytovanie na akom sme kedy boli :) Pan majitel bol velmi ochotny a neustale sa staral o to aby sme sa citili dobre. Upiekol nam kolac (to bolo najozaj krasne gesto!), ukazoval mojim detom kazdy den zvieratka, bol stale vesely a ochotny. Ubytovanie bolo krasne! Vyborne vybavena kuchyna, cisto a mali sme stol v utry, aj dva vonku - aby sme si stale mali kde sadnut s jedlom :) bazen uzasny a prijemny, deti si to neskutocne uzili. Velmi ocenujem ze su tu len 3 apartmany, bolo to tke komorne. Cele okolie bolo nadherne a poloha bola skvela na vylety po algarve. Velmi dakujeme. Verim ze sa nam este podari do portugalska prist a ubytovat sa iba sem 🤍“

• Hotel Made inn Faro Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelé raňajky, super ubytovanie. Boli sme spokojní. Jediné čo by sa nám zišlo na izbe bola chladnička. Inak všetko super.“

• Pure Formosa Concept Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel bol jedným slovom dokonalý. Nádherný čistý, priateľský personal, úžasne raňajky, skvelá lokalita, úžasný bazén na streche s výhľadom. Táto dovolenka prekonala moje očakávania. Určite odporúčam.“