2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Andalúzia - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Andalúzia Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Casa El Palo Priemerné hodnotenie: 10

„poloha, veľkosť, vybavenie, komunikácia s majiteľkou, čistota“

• Livemalaga Clemens Priemerné hodnotenie: 8

„Velmi dobra poloha v centre Bocna ulica ticha“

• tuGuest Cetti Meriem Apartment Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasný apartmán v centre mesta. Pekný a čistý.“

• Livemalaga Pedregalejo Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie bolo čisté, skvelá lokalita kúsok od zastávky a pár minút od pláže.“

• Apartamentos Guadalpin Boutique Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajúci pomer cena a kvalita. Objednali sme si izbu s terasou a jacuzzi. Izba bola veľká a všetko čisté a pohodlné. Priestory hotelu sú aj po rokoch stále veľmi pekné a okolie bazénu sme si naozaj užili. Hotel sa nachádza medzi starou a novou časťou mesta, všetko je autom do 10 min. Benzínová pumpa a veľký obchod iba pár krokov. Krásny výhľad na hory.“

• Singular Corral de San José Priemerné hodnotenie: 7

„Všetko pekné a známe. Pozrel som veľa lokalít (foto),kostoly (ingl. Saint Louis-veľmi pekné) a tiež Hospital Venerable (viď foto)“

• „Apartmán bol kúsok od veľmi peknej pláže. Všetko bolo čisté a personál veľmi príjemný. Určite odporúčam.“

• SunCity Priemerné hodnotenie: 9

„Všetko krasne ubytovanie“

• „Výborná poloha, dobré vybavenie apartmánu-šampón, sprchovací, uteráky, fén - všetko bolo k dispozícii. Jednoduchá komunikácia s majiteľom-bol veľmi nápomocný a poskytol nám všetky potrebné informácie, vďaka ktorým sme apartmán našli veľmi rýchlo. Centrum, pláž, reštaurácie, obchody - všade sme sa dostali pešo.“

• Apartamentos Angelita Plaza Beach Priemerné hodnotenie: 9

„Apartmán je blízko pláže. Zariadenie je nové a čisté. Malá terasa pred apartmánon, kde sme mohli raňajkovať. Personál bol super. Veľmi milí ľudia v okolí.“