2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Андалусія: відгуки про помешкання для відпустки
Андалусія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Cozy apartment with large terrace Оцінка за відгуками: 10

“комфортна квартира зі всіма зручностми. Чиста. з дуже гарним виглядом на море. Дуже зручний дохід до моря.“

• Minty Stay - Feria Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалась“

• Beach Side Apartments Calahonda Оцінка за відгуками: 10

“Мені дуже сподобалося розташування квартири. Особливо снідати на терасі з прекрасним виглядом на море . У квартирі є все необхідне для проживання. Bruce дужу ввічливий, якщо потрібна допомога ,можна звертатися . Дякую, обов’язково повернемося.“

• Apartamentos Daniela 2 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось. Приємний персонал,чудова тераса,знаходиться в історичному місці. Рекомендую“

• Casa Bailen Sevilla Оцінка за відгуками: 9

“Сподобалось розташування готелю - до музею витончених мистецтв йти 2 хвилини. Все в пішій доступності - маркет, зупинка, історична частина міста. Сам готель дуже гарний, зручний і затишний. Є кухня, холодильник, кавоварка. Привітний персонал, просте заселення. Ми потрапили до Севільї в дуже спекотну погоду, але в номері підтримується комфортна температура - це великий плюс. Є все необхідне для проживання.“

• APARTAMENTO SAN PEDRO PLAYA Оцінка за відгуками: 10

“В помешканні чисто, затишно, є все необхідне обладнання для приготування їжі. Праска, пральна машина, посудомийна машина, пральний порошок і таблетки для посудомийки також були. До моря близько, пляж чистий, кафе та ресторани не далеко від квартири що дуже було зручним в обідній час. Загалом все сподобалось, рекомендую“

• Piso reformado frente al mar. Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово.“

• Benigno Premium Center Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти чисті і комфортні, близько до історичного центру,поряд великий дитячий майданчик. У номері є все необхідне для проживання та приготквання їжі. Дуже турботливий господар. Нам залишили компліменти воду,чай,кава,печиво,сок.“

• Suite Homes La Victoria Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортна та мила квартира. Все передбачено для відпочинку та проживання. Вибирали квартиру по відгукам і наші очікування виправдалися. Ми провели дуже гарний час та рекомендуємо обов'язково всім)“

• LUXURY APARTAMENT Оцінка за відгуками: 10

“дуже приємні власники. комунікабельні. дуже близько до моря. апартаменти дуже чисті .на території є басейн. вид просто ідеальний . все як на фото навіть краще.“