2. Велика Британія: відгуки про готелі
  3. Графство Антрім: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Графство Антрім Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Cullentra House Оцінка за відгуками: 10

“Excellent“

• Derrin Guest House Оцінка за відгуками: 10

“Усе як вдома.“

• Glendaloch B&B Оцінка за відгуками: 10

“Це ідеальне місце і чудові люди. Сподобалося все! Подорожую по різних країнах та готелях, саме цей - найкращий. Затишно, чисто, власники все роблять для вашого комфорту“

• “Дуже зручне ліжко, не хотілось вставати. Все є в номері. Інструкції стосовно заселення і виселення надіслані вчасно і зрозуміло. На свою ціну дуже добре.“

• Bank Square Town House Оцінка за відгуками: 8

“Сніданки не пропонуються. Готель дуже зручно розташований. Ідеальне розміщення в центрі міста, біля готеля є декілька ресторанів та барів що взагалі стало чудовою новиною. Персонал привітний. Номер на фото виглядає дещо більшим але цілком виправдовує очікування. Ціна цілком не погана в порівнянні з ішими пропозиціями в місті. Якщо ви не збираєтесь відпочивати лише в готелі то це прекрасний варіант для ночування, оскільки локація дозволяє відвідати безліч подій в центрі без дискомфорту добирання назад.“

• Central Belfast Apartments Harpers Оцінка за відгуками: 9

“Знаходиться поруч з Ботанічним садом, та університетом. Можна ходити пішки до центра міста. Дуже тепла кімната і чиста душова, гарний постіль та зручний, є все необхідне, чайник, фен, рушники, чай та кава, мат для ніг у дущовій, шампунь та гель для душу, все було в наявності.“

• Ravenhill Townhouse Belfast Оцінка за відгуками: 9

“Прекрасний дизай в кімнаті та дуже затишна. Менеджер дому дуже комунікативна та приємна. Мені сподобалось що мені не потрібні ключі, автоматизована система. Дуже добре продумана система заселення гостей, все зрозуміло з смс що я маю робити. Мені не потрібно було турбувати когось щоб заселитись в дім. Організовано дуже добре.“

• bnb81 Оцінка за відгуками: 1

“Це жах!!! Ніколи не рекомендую, я такого номеру ще не бачила!!!“

• Citi North Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось що є в наявності перехідник для розетки та усе необхідне для комфортного відпочинку“

• Carnately Lodge Оцінка за відгуками: 10

“Усе пізнається в дрібницях. І першими словами господині - було прохання ,почувати себе, як вдома.“