2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
Athens Marathon Route Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Arion Athens Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Výborná tichá lokalita. Raňajky boli tiež v dobrej kvalite. Blízka dostupnosť do centra. Pekný výhľad z izby.“

• New Amaryllis Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko nové čisté a veľké priestranné izby.“

• Pella Inn Hostel Priemerné hodnotenie: 10

„Super lokalita. Vyhlad na akropolu priamo z balkona. Spolocna terasa na 5. poschodi je uzasna, velmi krasny vyhlad na akropolu. Izba bola cista. Za tu cenu myslim ze nic lepsie sa v centre nenajde.“

• Nicola Hotel Priemerné hodnotenie: 1

„Neviem vymenovat ani jedno pozitivum tohto ubytovania,mozno velky balkon. Ubytovanie je hodinu peso od centra,vybavenie je stare,wc a vana su nizsie ako moje kolena,na zemi bol chumac vlasov,steny boli tenke,poculi sme v noci krik z chodby aj zo susednej izby. Pri posteliach neboli ziadne zasuvky a ranajky boli hrozne! Maly vyber a jedlo z predoslych dni. Ked som videla parky, myslela som,ze sa povraciam. V cerealiach bola mola, no hnus.“

• Economy Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Blízko do centra mesta, dobrá poloha hotela, 300 metrov k metro stanice Omonia, milý a nápomocný personál, čistota, celkom dobré raňajky, vždy čerstvé pečivo, dostatok ovocia (banány, hrušky, jablká, pomaranč)“

• „Príjemná atmosféra“

• The Residence Aiolou Hotel & Spa Priemerné hodnotenie: 10

„Blízkosť k atrakciami pešo“

• Hotel @Syngrou Fix Priemerné hodnotenie: 10

„Super poloha, kúsok od stanice metra. Izba na najvyššom poschodí s vlastnou saunou a k tomu obrovská terasa s výhľadom na mesto. Výborne raňajky a ochotný personál. Skvelé 😊“

• Royalty Hotel Athens Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny hotel, milý, ochotný personál, na skvelom mieste, na skok k historickým pamiatkam.“

• Royal Olympic Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Krasny vyhlad.zariadenie hotela .chutne jedlo.ochotny personal.super postel aj vankuse.“