Attica-Saronic Gulf Islands Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Alegria rooms Оцінка за відгуками: 7

“Розташування, високі стелі, self check in“

• Syntagma private sweet safe double rooms in apartment Оцінка за відгуками: 6

“Відсутність контактування з власниками .“

• oscar city room Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий номер, гарний інтер'єр, багато меблів, зручне ліжко, телевізор, балкон з гарним видом, на кухні є все необхідне. Готель в центрі міста, біля площі з кав'ярнями, ресторанами, магазинами. Поряд станція метро, зупинки автобусів, також з площі їздять туристичні автобуси в інші міста. До Акрополя 30 хвилин пішки, до моря хвилин 40 автобусом. Хороший вайфай. Доброзичливий персонал.“

• City Centre Stylish rooms Оцінка за відгуками: 10

“Все ідеально“

• City Centre Stylish rooms Оцінка за відгуками: 8

“Чистий невеликий, але зручний номер з кондиціонером та холодильником. Дуже маленька ванна кімната з туалетом, але якщо ваша вага стандартова, то можна зміститися. Близько до центру (30 хвилин пішки до Акрополя). Поруч є продуктові магазини, що працюють до пізна. Просте заселення та виселення за інструкцією. Сніданки видають рано в кожний номер.“

• Angelica Traditional Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 10

“У кімнаті є все необхідне, навіть більше, чисто.Чудове розташування. Сніданки смачні.“

• Tins Hotel City - Athens Оцінка за відгуками: 9

“Чистий номер, центральне розташування, дуже привітний персонал, адміністратор дуже швидко та детально розповіла про всі місця, які варто відвідати.“

• City Centre Stylish rooms Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий персонал. Уважні і доброзичливі. Приємне спілкування.“

• City Center Athenes rooms Оцінка за відгуками: 7

“Бронювали через співвідношення ціна/якість. Сподобалось, що до метро йти всього 5 хвилин. Відносно недалеко від центру, чисто, спокійно. Очікування стосовно цього бронювання виправдались повністю.“

• City Center Athenes rooms Оцінка за відгуками: 9

“Мені дуже сподобалося, що недалеко знаходиться чудове кафе, де можна поїсти знаходиться поруч метро і недалеко від центру розташування дуже прекрасне. Ми всім були задоволені.“