2. Індонезія: відгуки про готелі
  3. Індонезія: відгуки про готелі
Badung Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Amnaya Resort Kuta Оцінка за відгуками: 10

“Персонал неймовірний. Дуже чисто і затишно. А басейн найкращий. Раджу спробувати тут спа ❤️“

• Easy Surf Camp Оцінка за відгуками: 10

“Бунгало неймовірно красиве,постіль чистенька, вигляд з вікна заворожує😍 місце розташування дуже зручне, через дорогу пляж👍🏻 персонал привітний, сніданок був просто неймовірно смачним, я була задоволена 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😌“

• Crystalkuta Hotel - Bali Оцінка за відгуками: 6

“Отзивчивий персонал.Парковка біля отелю.Хороший сніданок шведський стіл з достатнім вибором блюд. В кімнаті чайник,вода,стіки цукру,чаю,кави.В ванній кімнаті хороший душ,одноразові мильні набори кожного дня.“

• Balisani Suites Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Гарний готель на березі океану. Ми з донечкою провели чудовий відпочинок.“

• Umana Bali, LXR Hotels & Resorts Оцінка за відгуками: 10

“Виглядає так, що вілли після повної реновації. Вілли дуже великі, гігантська ванна кімната, все є, доволі великий приватний басейн, джакузі з теплою водою під відкритим небом, сніданки смачні. Вечерю замовляли на віллу, дуже смачна курка, а риба була дуже гостра. Мавпи приходили вранці і гупали по даху.“

• The Grand Bali Nusa Dua Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручне місцерозташування, до магазинів і ресторанів в пішій доступності. Номер дуже просторий для двох. Балкони з гарним видом. Дуже гарна територія отелю, басейни. Гарне і супер ввічливе обслуговування скрізь. Прибирання щоденне і також дуже хороше, всі засоби гігієни, каву, воду обновляють. Щодня багато разів автобус отелю возить жильців на власний пляж. Він неймовірний. Розташований біля красивого гроту, гарні шезлонги і парасолі, на місці можна замовити їжу і напої. Напроти пляжу ще одне живописне місце. Водії дуже ввічливі і трансфер на пляж завжди вчасний.“

• Grandmas Plus Hotel Seminyak Оцінка за відгуками: 10

“Місцерозташування готелю чудове, 3 хвилини пішки і ви біля океану. Номери прибираються щоденно і досконало. Є басейн із зоною для відпочинку. Дуже привітний і чуйний персонал, мені запропонували обрати номер, в якому я би почувалась найбільш комфортно. Готель старий, це потрібно враховувати, але він і не розраховує на 5 зірок. Якщо оцінювати співвідношення якісь/ціна, то воно виправдовувано. Якщо вам потрібно 5 зірок, поряд ви можете знайти інші готелі з відповідною собівартістю, яка в рази вище.“

• Balangan Surf Resort Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал, гарний номер, теплий басейн, вихід на територію біля готелю, звідки можна спостерігати захід сонця над океаном.“

• Ecosfera Hotel, Yoga & Spa Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування, за 5 хв до океану, привітний та турботливий персонал - допомогли донести багаж до номеру, викликали швидку дуже оперативно, коли стало погано. Дуже гарний басейн, оточений рослинами🌱 Вихід з номеру прям до басейну 😍 Комфортне зручне ліжко, вода в номері, гарний інтерʼєр.“

• Puri Pandawa Resort Оцінка за відгуками: 9

“Все було чудово. Дуже привітний персонал,який завджи готовий допомогти. Смачні сніданки. Є трансфер до пляжу і це дуже класно, бо іти пішки то не варіант) Раджу відвідати Томас Бич Клаб. Для гостей готелю діють знижки і трансфер безкоштовний.“