2. Španielsko - hodnotenia hotelov
Baix Llobregat Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Hesperia Sant Joan Priemerné hodnotenie: 9

„Pomer cena - kvalita“

• Aparthotel Solifemar Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita hneď pri pláži. Príjemný personál. Autobusová zastávka 5 minút chôdze. autobus je priamym spojom do centra Barcelony cesta trvá hodinu číslo autobusu L95. Letisko je vzdialené 10 minút taxíkom. Niekedy sa stane že budú pristávať lietadlá cez deň v bilzkosti hotela. Ale mne to moc nevadilo pre mňa to bol skôr zážitok. V noci bol kľud. V reštaurácií bola super strava“

• Apartahotel Baldiri Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie super, zo strany ubytovania všetko fungovalo ako malo, čo sľúbili a čo sa dohodlo, to aj splnili. Ubytovanie super akurát treba rátať s tým, že najbližšie metro je cca 700m, nám to ale neprekážalo, po ceste je množstvo možných zastávok, ktoré sme aj využívali (jedlo, káva, pivko, alko, nealko ....)“

• Apartment Airport Barcelona Premium Priemerné hodnotenie: 10

„Čistota a super vybavenie. Dobrá poloha.“

• Aparthotel Solifemar Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekne a čisté ubytovanie, personál milý. Hneď dole je reštaurácia kde už príjemný personál určite nebol. Treba rátať s tým že buss do centra trvá hodinu, zastávka je kúsok od hotela. Väčšie potraviny sú cca 15minut pešo. Nieje nič čo by som mohla vytknúť, urcite sa oplatí priplatiť za apartmán s kuchyňou, bol naozaj priestranný a krásny výhľad na more, samozrejme aj s terasou. Naši kamaráti si dali izbu bez kuchyne a bolo to maličké. Na recepcii vám požičajú bicykle, a môžte absolvovať jazdu pri mori 😊 ranajky v ubytovaní sme si nepriplatil, pretože sme citalibrecenzie že tam je iba šunka, syr, džem… nakoľko sme mali kuchyňu, urobili sme si za tie peniaze omnoho bohatšie ranajky. Toto sú moje postrehy, dúfam že niekomu pomôže PS: majú kvalitne obliečky a spí sa tam skvele aj vďaka roletam“

• Castelldefels Playa Priemerné hodnotenie: 10

„Kedze sme museli kvoli technickej poruche lietadla pristat mimoriadne v Barcelone, potrebovali sme si rychlo zajednat ubytovanie pri letisku. Od letiska bol tento apartman 15min a 3min od plaze. Takze aj ked sme boli deprimovany z cesty, plaz a aj apartman bol nad nase ocakavania.“

• Masd Mediterraneo Hotel Apartamentos Spa Priemerné hodnotenie: 8

„Hotel v krásnom prostredí pri mori.“

• Apartamentos Cornellalux Priemerné hodnotenie: 8

„Práčka umývačka veľké priestory“

• Aparthotel Las Palmeras Castelldefels Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie bolo príjemné, čisté, personál skvelý, od mora sme boli vzdialení cca 3 min chôdze, čiže lokalita skvelá. Vybavenie apartmánu ma potešilo, bola k dispozícii žehlička, žehliaca doska, fén na vlasy, autobusové spojenie s barcelonou priamo pred hotelom, čo tiež oceňujem.“

• Hesperia Sant Joan Priemerné hodnotenie: 9

„lokalita dobrá, pokojná“