2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Španielsko - hodnotenia hotelov
Barcelona Province Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Petit Palace Boqueria Garden Priemerné hodnotenie: 10

„Blízkosť centra, krásna záhrada s terasou v nádvorí hotela, príjemná reštaurácia“

• Eurohotel Diagonal Port Priemerné hodnotenie: 7

„Hotel mal veľmi pekne urobenú strechu. Príjemný bar s posedením a menší bazénik na osvieženie. Nádherný výhľad odtiaľ. Lokakita príjemná, všade samé dopravné spoje či krásna pláž. Recepcia nonstop, čo bolo super nakoľko sme mali neskorý let.“

• Casa Barcelo Camp Nou Barcelona Priemerné hodnotenie: 6

„Fajn personal“

• Hotel Cartago Nova by ALEGRIA Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie pekné, mali sme výhľad na more, ktoré bolo čisté. Popri ceste plno obchodíkov, reštaurácii a barov. Raňajky a večere boli výborné, len škoda, že tie jedlá viac neobmieňali. Možno jedno jedlo zmenili a ostatné bolo to isté, čo aj ostatné dni, ale pri tých pár dňoch, čo sme tam boli nám to nevadilo, vždy sme si naložili viac chodov. Bazén sme nevyskúšali, nebol čas.“

• Hotel Condado Priemerné hodnotenie: 10

„Čistota“

• Casual Colours Barcelona Priemerné hodnotenie: 8

„Malo skvelu lokalitu izby boli ciste aj hotel personal bol skvelý“

• Hostel New York Priemerné hodnotenie: 8

„Bezbariérový prístup, blízko na La Rambla či zastávku metra“

• Hotel Montemar Maritim Priemerné hodnotenie: 10

„Pekne zrekonštruovaná izba, dobre vybavená s veľkým úložným priestorom (č.510). Skvelá strava, veľmi príjemný personál, či na recepcii, v jedálni, v bare, alebo dievčatá upratovačky. Všade skvelá čistota, vôňa a úsmev.“

• Hotel Condal Priemerné hodnotenie: 7

„Poloha bola skvelá, neďaleko metro, plno reštaurácii, obchodíkov“

• Hotel SB Plaza Europa Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny, čistý hotel, potešila izba s balkónom s pekným výhľadom na mesto. Blízko centra, napriek tomu tichá lokalita, metro pešo do 5 minút, obchod s potravinami a veľa reštaurácii hneď pri hoteli. Denne uprataná izba a ako bonus sauna v cene, či bar s bazénom na streche hotela!“