2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Barcelona Province Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Residència Erasmus Gracia Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний, чуйний персонал, місцезнаходження, чистота, додатковий сервіс. Терраса, де можна проводити час та засмагати.“

• Hotel SB Icaria Оцінка за відгуками: 1

“Сподобалося лише розташування готелю. 5 хвилин до моря пішки“

• Golden Taurus Aquapark Resort Оцінка за відгуками: 10

“Басейни, вечірня програма. Номери зручні і чисті. Було просто круто. Шкодую, що не замовила нам сніданки. Може наступного разу“

• Hotel Tahití Playa Оцінка за відгуками: 8

“Ідеальне розташування прям біля пляжу. Ми були трохи не в сезон (початок червня), вода ще була прохлодна, але зручно було ходити до моря. Великий басейн, багато шезлонгів з зонтіками. Багато різноманітної їжи, в номерах прибирали кожен день. Частково меблі і душова в номерах нові. Дві розетки в номері (але не біля кроватей) і одна в душовій. У нас був номер з балконом і видом на море. Готель більше сімейний, дуже багато пенсіонерів і людей з дітьми. В готелі є аніматори.“

• Jacobs Inn Barcelona Оцінка за відгуками: 10

“Чисто,гарні кухня,привітний персонал,все вірно вказано ,щодо віддаленості до центральної частини міста та пляжу ,до пляжу взагалі 3хв іти“

• Estela Barcelona Оцінка за відгуками: 9

“Вид з номеру. Затишне, тихе місце розташування.“

• Ibis Barcelona Aeropuerto Viladecans Оцінка за відгуками: 2

“Нічого“

• Hotel Papi Blau Оцінка за відгуками: 10

“Розташування зручне! Недалеко зупинка потягу. До пляжу 2-3 хвилини пішки! Пляж і море чудові! Шведський стіл та анімація перевершили всі очікування! Привітний персонал! Дитина не хотіла їхати, плакала і просилась залишитись тут жити))“

• B-Garden BCN Оцінка за відгуками: 4

“Дуже привітливий персонал, завжди йшли на зустріч.“

• Ciudad de Castelldefels Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування . 5хв ходьби від Ж/Д станції і 5хв до пляжу. До аеропорту таксі коштувало 22Є.Сніданок шведський стіл був досить пристойний , але не багато різноманітний. Номери стандартні , чисті , розташування в тихому районі.“