2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Баварія: відгуки про готелі
Баварія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Pension Klosterhof Оцінка за відгуками: 9

“Сніданок цілком пристойний, вам зроблять яєшню при потребі. По селу гуляє радісна німецька молодь у хіджабах.“

• Adina Apartment Hotel Nuremberg Оцінка за відгуками: 7

“Сніданок був приємний. Дивує відношення німців - гостей до потреб інших гостей. Спостерігали ситуацію, коли зайшли люди з двома маленькими дітьми і не було вільних зручних столиків сісти. А за столиком , який би підійшов цій сім’ї сиділа компанія , вже поїли і просто розмовляли, сміялися. Їм було абсолютно все рівно на те, що люди чекають, коли вони набалакаються. Але то різниця в менталітеті 🙂“

• Hotel Christine Оцінка за відгуками: 10

“Дуже смачний сніданок. Обслуговування та сервіс на рівні доброго ресторану ♥️“

• Leonardo Royal Hotel Nürnberg Оцінка за відгуками: 10

“Розташування, привітний персонал.“

• Jaeger´s Munich (Hotel/Hostel) Оцінка за відгуками: 10

“Чистота, це найкраща якість“

• a&o Nürnberg Hauptbahnhof Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось розташування, поряд автовокзал, жд вокзал. Привітний персонал, смачний сніданок. Готель розташований по головній дорозі, тому легко знайти. Чисто, прибрано, постіль нова, меблі сучасні.“

• Hotel Fidelio Оцінка за відгуками: 8

“Чудове розташування. Чистота. Смачні сніданки. Зручні ліжка.“

• gambino hotel CINCINNATI Оцінка за відгуками: 10

“Розтошування дуже зручне. Вихід зі станції S3 напроти входу в готель. До центра Мюнхена їхати 16 хвилин. Дуже чисто, відмінний сервіс 24/7. На першому поверсі супермаркет, де можна поснідати або щось купити (нам про це повідомили на ресепшені)“

• Premier Inn München City Schwabing Оцінка за відгуками: 9

“Гарний та чистий номер, є набір для чаю-кави, фен, гель для душу, рідке мило. Чудове освітлення. Є критий паркінг, місць для паркування достатньо.“

• H2 Hotel München Olympiapark Оцінка за відгуками: 8

“Готель розташований в двох хвилинах від метро. Можна пішки пройтися до Олімпія Парку, де можна покататися на катамарані чи лодці. Біля вежі знаходиться басейн, в який навіть можна як глядач зайти і подивитися стрибки у воду. Одна зупинка метро і ви біля музею BMW. Про Сніданок. Як на мій смак, трохи замалий вибір. Але ціна яку я заплатила за дві ночі з сніданком була досить низькою.“