2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Баварія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Баварія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Hotel Garni Zeranka Оцінка за відгуками: 10

“гарний готель ,смачний сніданок.“

• Das Schreder Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Чудовий сніданок,привітний персонал доволі просторий номер.“

• Hotel - Pension Alpenstern Оцінка за відгуками: 10

“Чудове затишне житло з неймовірними пейзажами поруч. Дуже приємні ввічливі господарі, які щиро турбуються про комфорт своїх гостей. Ми залюбки повернемось і будемо рекомендувати усім друзям цей готель.“

• House LA Neuschwanstein Blick Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, гарний вид, ввічливий милий персонал. Дуже класний душ, після денних походеньок- те,що треба. Кава для гостей, це чудово зранку) дякуємо, рекомендуємо, будемо гостювати ще)!“

• Hotel Garni Post Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування готелю, поруч з Цугшпіцбангоф та автобусної зупинки в 2 хвилинах ходьби.Готель знаходиться в 20 хвилинах їзди до фунікулеру, на якому ви можете дістатись на Цугшпіце,на кінцевій зупинці автобусної станції(20 хвилин від готелю)дуже гарні краєвиди та озеро Абзее,якщо є бажання можливо організувати прогулянку велосипедом,який ви можете взяти на прокат у власника готелю на цілий день за 25 евро.Під час проживання вам видадуть гостинну карту,яка вам дає можливість їздити безкоштовно на автобусі та потязі, також одноразово ви можете відвідати по ній басейн(за різним смаком,від теплого в приміщенні та на подвір'ї з видами на гори до солоного джакузі.Рекомендую,мені дуже сподобалося,три незабутні дні які я провела в Грайнау,я буду згадувати все життя.Дякую за привітний прийом та позитивні емоції.“

• Landgasthof Hanselewirt Оцінка за відгуками: 10

“Сніданки були чудові) відстань до замку досить коротка і ще й коли ти їдеш в сторону замку то не можеш щоб не зупинитись на фоні красивих гір)“

• Alpenglühen Smart Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було дуже добре. Зручний, якісний матрас, бездоганна білизна і рушники, в номері все нове. Дуже чисто і комфортно. Дуже приємна господиня допомогла нам вирішити всі термінові питання. Сніданок був смачний і різноманітний. Нам с дітьми все дуже сподобалось. Рекомендую для сімей з дітьми.“

• Gasthof Metzgerei Neumeyer Оцінка за відгуками: 9

“Місце розташування“

• Hotel Fresh INN Оцінка за відгуками: 6

“Зручне місцерозташування по відношенню до торгових центрів та громадського транспорту. Є власна парковка. Привітний персонал“

• Loisachtalerhof Оцінка за відгуками: 4

“Мʼякі ліжка і приємна постіль та гарний вид з вікна“