2. Швейцарія: відгуки про готелі
  3. Швейцарія: відгуки про готелі
Lake Brienz Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Lakeview bei Interlaken Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель за доступною ціною та зручне розташування (станція та паромний причал знаходяться за кілька метрів, а потяги ходять кожних 20-30 хвилин: до Інтерлакену можна доїхати приблизно за 8-10 хвилин). Вид на озеро просто неперевершений!!!😍 Привітний та гостинний персонал, завдяки якому було ще приємніше перебувати в цьому готелі. Безперечно рекомендую. P.s.: дууже смачні круасани! 🤤🥐“

• RiverLodge TCS Training & Freizeit AG Оцінка за відгуками: 10

“Чудова локація, душевно, атмосферно. Ніби в дитячому таборі. Є ліжаки, лавки, гамак, місце для барбекю. Гарний вид на річку, поруч ліс“

• Walters Hostel Interlaken Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, приємний господар“

• Hotel Alphorn Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чистий і затишний номер. Власниці надзвичайно приємні Пані, дуже тепло зустріли. Смачний сніданок. У нас залишились найкращі враження. Однозначно, рекомендую цей готель!“

• Alpina Boutique Hotel Ringgenberg - Adults only ! Оцінка за відгуками: 10

“Наше перебування в готелі було чудовим! Сподобалося все - від відношення персоналу до місцерозташування готелю та неймовірних краєвидів! Смачні сніданки, вид з балкону на озеро і гори, поблизу знаходиться вокзал та автобусна станція, можна легко та швидко дістатися до міста. Обов'язково повернемося сюди ще раз!“

• Jungfrau Hotel Annex Alpine-Inn Оцінка за відгуками: 10

“Гарний вид, чисті і зручні кімнати . Підготували для нас завчасно маленьке ліжко з постіллю для дитини . Добре працював wifi. Місцерозташування готелю дуже вдале.“

• Alpenblick Hotel & Restaurant Wilderswil by Interlaken Оцінка за відгуками: 6

“Розташування гарне, 5 хвилин до залізничної станції. Своя парковка для автомобілів.“

• Brienz Youth Hostel Оцінка за відгуками: 9

“Гарна локація, казковий вид з тераси та чудовий персонал“

• Backpackers Villa Sonnenhof - Hostel Interlaken Оцінка за відгуками: 10

“Це був найдешевший варіант розміщення в Інтерлакені, але хостел видався дуже гідним. Чисто, затишно, зручне ліжко, чудово обладнана кухня.“

• Hotel Artos Interlaken Оцінка за відгуками: 8

“Гарний персонал, смачний сніданок, великий номер і мальовничий вид з вікна на гори“