2. Maďarsko - hodnotenia hotelov

„Lokalita výborná“

• Gozsdu Glamour Apartment Priemerné hodnotenie: 8

„byt v centre“

• Green Hotel Budapest Priemerné hodnotenie: 8

„dobré raňajky blízkosť mojho cieového miesta v Bp.“

• Expo Congress Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Bol som veĺmi spokojný aj s ubytovaním aj s personalom. Raňajky boli veĺmi bohaté“

• Danubius Hotel Hungaria City Center Priemerné hodnotenie: 10

„Tento hotel má výbornú polohu, blízko metra aj vlakovej stanice. Personál je veľmi ochotný a to každý jeden zamestnanec. Odporúčam každému.“

• Hotel Rose City Priemerné hodnotenie: 5

„Matrace neboli preležané, vyspali sme sa veľmi dobre. Pani recepčná, ktorá nás ubytovala, bola veľmi milá. Klimatizácia fungovala.“

• Ibis Budapest Heroes Square Priemerné hodnotenie: 7

„Raňajky boli dobré. Určite, ak pôjdeme opäť do Budapešti, budeme bývať v tomto hotely.“

• Baross City Hotel - Budapest Priemerné hodnotenie: 9

„Super poloha miesta, parkovanie vzadu v tichej ulici za hotelom, od 18-ej hodiny a cez víkend je parkovanie všade v uliciach zdarma, výhľad z izby na uzavretý dvor, preto bol nerušený spánok, hoci hotel je pri hlavnej ceste. Izba je jednoducho zariadená, malý TV, kanvica nie je. Fajčenie je dovolené na balkónoch vo vnútornom dvore. Oproti hotelu je železničná stanica Keleti, stanica metra, veľa možností stravovania, malých potravín. Do Puskás Arény na koncert sme sa dostali pohodlne peši za 15-20 minút, do obchodného centra Aréna tiež, do Domu tanca vo Városliget, k Námestiu hrdinov (Hősök tere) za 30 minút. Raňajky boli bufetové, dostatočné, trochu bolo treba čakať na voľný stôl, lebo jedáleň je maličká. V hoteli reštaurácia nie je. Keďže som hlásila hotelu bezlepkové stravovanie, mali pre mňa pripravené aj takéto pečivo. Maďari pijú kávu maličkú, silnú presso, veľká káva je len tiež asi 1 dcl a americká káva už zase vodová. Treba s tým rátať, u nich sa nepije káva z veľkej škálky, ako my sme zvyknutí. Hotel jednorázové papuče, šampón, sprchový gél neposkytuje, uteráky, osušky, mydlo áno. Boli sme spokojní, trávili sme tu 2 noci.“

• Royal Park Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Pristupovost do mesta, blizko vsetkeho, ochota personalu, chlapci na recepcii boli skvelí 👌🏻✨“

• TRIBE Budapest Stadium Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel slúži v prvom rade na prespatie fanúšikov počas koncertov a šport.podujatí. Je veľmi dobre odhlučnený,nový,moderný,dostupný na všetky možnosti mestskej dopravy.Super klíma,posteľ,káva,čaj na izbe.“