2. Угорщина: відгуки про готелі
  3. Угорщина: відгуки про готелі
Central Hungary Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• ibis Styles Budapest Citywest Оцінка за відгуками: 7

“Чистий, охайний номер. Смачний сніданок. В пішій досяжності від ж.д. вокзалу Келенфельд. Поруч гарна транспортна розв'язка. За 30 хвилин, можливо доїхати на трамваї # 1 до купалень Сечені. Зручний варіант для однієї ночі.“

• Prestige Hotel Budapest Оцінка за відгуками: 9

“Все“

• ACHAT Hotel Budapest Оцінка за відгуками: 10

“Ми приїхали на концерт і зупинились в цьому отелі. Нас швидко зареєстрували і поселили. Номер був чистий, все необхідне є, також був кондиціонер. Порадувала парковка, вона була в отелі. Вранці був сніданок з гарним вибором іжі.“

• Maverick Hostel & Ensuites Оцінка за відгуками: 10

“Все супер, розсташування, дуже чисто, є все необхідне! Зупинялась чотири рази іще буду! Дякую!“

• Baross City Hotel - Budapest Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасне місце! Вдячні за раннє заселення.“

• Hotel Foldana Оцінка за відгуками: 6

“Ідеально комфортний готель- бездоганно чисто, є закритий паркінг, чудові великі номери, білосніжна постіль, наш номер взагалі був великою квартирою з повноцінною кухнею та всім приладдям. Смачний різноманітний сніданок, з гарячими стравами та якісною кавою.“

• Radisson Blu Béke Hotel, Budapest Оцінка за відгуками: 4

“Розташування“

• NETIZEN Budapest Centre Оцінка за відгуками: 3

“Гарне розташування, привітний персонал, гарний інтерʼєр“

• Akeah Verdi Budapest Оцінка за відгуками: 4

“Новий готель. В номері є все необхідне. На рецепції говорять англійською. Обладнання відповідає заявленим 4 зіркам, чиста білизна і рушники, косметика. Готель великий, має 5 ліфтів.“

• Andrassy Thai Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Розташований в центрі міста. Цікавий інтерʼєр“