2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Calvia Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Exe Portals Nous Оцінка за відгуками: 10

“Гарни мнданок та розташування“

• FERGUS Bermudas Оцінка за відгуками: 7

“Зручне місцерозташування, прям біля пляжу. У готеля гарна квітуча, зелена територія. Все чисто красиво. Їжа смачна та різноманітна, свіжі фрукти, смачна випічка. Персонал привітний.“

• Sol Palmanova All Inclusive Оцінка за відгуками: 9

“Розташування, привітний персонал, харчування, розваги“

• INNSiDE by Meliá Calviá Beach Оцінка за відгуками: 8

“Нам сподобалось все окрім ліжка ,воно було не зручним“

• Salles Hotels Marina Portals Оцінка за відгуками: 9

“Сніданки смачні та різноманітні. Номер прибирали щодня, чисто. Ми мешкали у номері тиждень і там було все необхідне для перебування. Зручне розташування готелю до автобусних зупинок, кафе та ресторанів, магазинів та пляжу.“

• Hotel Spa Flamboyan - Caribe Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування, прямо на узбережжі.Великий номер, свіжий ремонт, чисто.“

• Hotel Florida Magaluf - Adults Only Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобався сервіс . Красиві краєвиди , смачна їжа та приємний персонал, в номері завжди прибирали“

• HSM Don Juan Оцінка за відгуками: 9

“Сподобався персонал,вічливий,привітний.Їжа була смачна і різноманітна,прибирання було кожного дня(гарно прибирали),гарне розташування(до пляжу хв5 пішки та до зупинки 1 хв)“

• Palmanova Suites by TRH Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалося ,що всі вікна мають гарний вигляд або на море або на басейн. Жодне вікно не виходить на вулицю, де часто буває досить гучно.Красивий басейн. Одного разу ми забули ключ в номері- без проблем дали ще один. Є можливість взяти посуд чи чайник на рецепції,але тільки вдень (2€/день). Вночі є охорона, яка не пропускає підозрілих людей і перевіряє по базі даних в комп'ютері. Також приємно було бачити сушилку на балконі. Багато простору. Багато місця для одягу. Кондиціонер вмикався автоматично як тільки закрити двері на балкон. Розташування вигідне, поруч є 2 пляжа на вибір. Якщо ви молоді і любите ритм ,то вам в цей район. Місто живе до 5 ранку, шумно, весело і молодіжно. Пляж ,який південніше -досить красивий і просторий,є місця просто полежати або орендувати лежак з зонтом за 10€/ людину. Пляж східний- заповненіший і більше дітей, яхт.“

• Sol Katmandu Park & Resort Оцінка за відгуками: 10

“Атмосфера, розваги для дитини, шоу щодня, привітний і допомагаючий персонал, різноманітна їжа“