2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Camino North Route Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Avenida Оцінка за відгуками: 9

“Нам сподобався привітний персонал, зручність розташування недалеко від центру. Тихе місце, вид з вікна на все місто, безкоштовна парковка, можливість зупинитись з собакою (готель видає лежанку, мисочку та смаколики), також є місце для вигулу, є доплата 15-22€ за песика. Також в готелі є басейн але нажаль через погодні умови не було можливості ним скористатись.“

• Green Hostel Oviedo Оцінка за відгуками: 9

“Ідеальне розташування в історичному центрі поруч з туристичним офісом і кафедральним собором. Неймовірно привітний персонал)) В номері чисто, є загальна кухня з усім необхідним. В хостелі дуже тихо, кровать і подушка зручні“

• Hotel Palacio Muñatones Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарні номери і привітний персонал“

• Hotel Parking Miradoiro de Belvís Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий готель і персонал. Розташування хороше. Парковка у дворі, охороняється і безкоштовна. Сніданок теж хороший.“

• ALBERGUE O FERVELLO Оцінка за відгуками: 10

“Найкраще альберге, яке я бачила))) Дуже чисто, комфортно, величезна кухня із усім, що необхідно, прекрасна зона відпочинку, привітний персонал, можуть викликати таксі, якщо треба до аеропорту. Хто приходить без їжі, не біда, можна купити в альберге))) Від альберге до Сантьяго менше 10 кілометрів, тож дуже раджу останню зупинку робити тут, відпочити і зранку спокійно дійти до собору!“

• UBA Hostel Оцінка за відгуками: 6

“Дизайн, у дворі є міні футбол, лавки зі столами. Особливо паркування мене дуже тішить. І балкон...“

• Residencia Universitaria Blas De Otero Оцінка за відгуками: 10

“Все було ок.“

• Loop INN Hostel Santiago de Compostela Оцінка за відгуками: 8

“Величезна будівля, все нове, є ліфти, входив сніданок про що я навіть не знала, бо на букінгу не вказано У готелі є laggege rooms, де можна безкоштовно залишити речі навіть після виселення, це дуже круто!!!“

• Hotel Tres Reyes San Sebastián Оцінка за відгуками: 10

“Цікавий дизайн, зручно, чудовий сніданок і уважний персонал. Рекомендую!“

• Hotel Canal Оцінка за відгуками: 8

“Готель розміщенний, хоч і біля дороги, але в тихому місці, щоб тільки переночувати, то підходить. Кімната достатня по розмірах для двох дорослих з дитиною, хоч і немає опалення, але є окремі обігрівачі. Ціна адекватна.“