Mine peamise sisu juurde
  1. Hotelliarvustuste koduleht
  2. Itaalia – hotelliarvustused
  3. Campania – B&B ja külalistemaja arvustused
Campania Kontrollitud B&B-de ja külalistemajade arvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• AL BINARIO DI NAPOLI Keskmine hinne: 7

„Hind oli teiste kohtadega võrreldes hea. Hommikusöök oli all asuvas pagarikojas, mis oli mugav, kuid alguses keeruline leida. Meeldis majutuse asukoht, kõik oli lähedal. Tuba oli ilus ja korras, kuid põrand must.”

• Chiaia Bridge B&B Keskmine hinne: 10

„Asukoht on väga hea, sest asub keskuses. Korterit oli väga lihtne üles leida, sest juhised oli selged ja lisatud olid ka pildid. Öösel oli tänav vaikne sai rahus magada. Voodid olid pehmed ja mugavad. Tervituseks oli toas meie saabumisel saiakeste valik, nii armas neist😊. Hommikusöök oli hea. Metroo peatus on lähedal sealt saab kiirelt Napoli Centrale rongijaama (vaid mõned peatused). Peatusime 2 ööd ja olime väga eahul kõigega selles korteris. Soovitan seal peatuda.”

• Solymar B&B Keskmine hinne: 8

„personal oli super. Hommikusöök oli väga tore ja kohalikku tüüpi.”

• My Angels B&B Keskmine hinne: 3

„Tasuta parkimine”

• B&B Civico 33 Keskmine hinne: 10

„Puhas. Suur vannituba. Ruumi jagus kõigile”

• B&B Maiori Luxury Keskmine hinne: 9

„Ülimugav tuba, luksuslik. Promenaad lähedal, võimalusi palju. Hommikusöök tuuakse tuppa.”

• U259 B&b Keskmine hinne: 9

„Hea hommikusöök.Väga hea asukoht ja väga sõbralik personal.”

• SILIA HOUSE Napoli Centro Keskmine hinne: 9

„Suurepärane asukoht metroojaama kõrval, kesklinnas aga samas eemal linnamürast.”

• Dream & Fly Keskmine hinne: 1

„Lennujaama lähedus”

• B&B Salerno Centrale Keskmine hinne: 10

„Asukoht oli hea, sest asub kohe rongijaama kõrval. Korteri ülesleidmisega polnud probleeme. Sissepääse oli kaks, üks rongijaama pool ja teine mere pool. Kuna meie peatusime vaid 1 öö ja oleme suhteliselt vara tõusjad siis tänavamüra meid hommikul ei häirinud. Aniello oli väga lahke ja võimaldas meil palju varem check-in teha ja võimaldas ka pärast check-out kohvrid korterisse jätta, et saaksime enne ärasõitu veel linnaga tutvuda😊. Korter oli puhas. Meie jäime väga rahule.”