3. Кампанія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Кампанія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Terno Su Napoli Sanità Оцінка за відгуками: 10

“Чисто! В кімнаті все продумано! Душ зручний! Сніданок смачний, точно за обраним часом! Дякую господарям!“

• P.C. Boutique Medina H. Napoli Centro, by Clapa Group Оцінка за відгуками: 7

“Зручне ліжко , велика ванна“

• B&B Nel Mar Оцінка за відгуками: 10

“Є міні бар, та чай, можна залишати речі, гарний вигляд, персонал відповідає“

• Alle Antiche Terme Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, затишно, привітний персонал“

• Elisabeth Seaview Apartments Sorrento Coast Оцінка за відгуками: 9

“Господарі помешкання-дуже гостинні Розташування-з помешкання відкривається дуже гарний вид на вулкан Везувій“

• House Limatola Оцінка за відгуками: 9

“Дуже приємний і відкритий господар. Номер чистий і охайний. Цікава система освітлення“

• Casa Castellano Оцінка за відгуками: 9

“Тихо, спокійно. Дуже атмосферний готель.“

• B&B IL GLICINE Оцінка за відгуками: 9

“Все сподобалось“

• La stanza della Sirena Оцінка за відгуками: 10

“У Неаполі вперше, але нам Елінда все гарно роз'яснили як доїхати. Найкращий варіант, це метро. Номер чистий, комфортний з невеличким балконом, з якого дуже гарний краєвид на місто. Є все необхідне для проживання. Смачні сніданки та свіжі фрукти були на столі кожного дня. Все дуже сподобалось)“

• Residenza Al Pesce D'Oro Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель в прекрасній локації. Ідеально чисто, охайно, вид з балкону піднімає настрій на весь день. Дуже ситний і повноцінний сніданок. Окрема дяка персоналу, які неймовірно привітні і готові допомогти у всьому. Дуже гарна тераса вгорі з лимонним садом. Ми були максимально задоволені перебуванням і з радістю повернулися б ще.“