2. Románia hotelértékelések
  3. Románia hotelértékelések
Keleti- és Déli-Kárpátok Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• HOTEL CRYSTAL WELLNESS & SPA superior Értékelési pontszám: 10

„Bőséges, finom volt a reggeli, jó ötlet a svédasztalos vacsora. Kényelmes, tiszta szoba várt minket. A szálloda nagyon jó helyen fekszik. A wellnes részleg is kiváló.”

• Artemis Értékelési pontszám: 8

„Figyelmes fogadtatás, segítőkészség a megfelelő szoba kiválasztásánál.Jó elhelyezkedés.”

• Szilagyi Hotel&Restaurant Értékelési pontszám: 10

„Kedves, szivélyes vendégfogadás. Történelmi épület a kor hangulatát hozta.”

• Hotel Tusnad Értékelési pontszám: 10

„Nagyszüleim számára fogalaltam, kedves személyzetről és bőséges ételről meséltek.”

• Prince Hotel Értékelési pontszám: 6

„A recepcios holgy rendkivul kedves volt, Az udvaron talalhato egy kerti mellekepulet, ahol a tarsasag este ossze tudott ulni, kicsit beszelgetni, zenet hallgatni.”

• Hotel Ski&Sky Értékelési pontszám: 10

„Minden rendben volt, jó kaja, csend, tisztaság.”

• Villa Bellini Borszék Értékelési pontszám: 10

„Nemrégiben töltöttünk el néhány felejthetetlen napot a Villa Belliniben, és csak a legjobbakat mondhatom róla. Már az érkezés pillanatától kezdve éreztük a vendégszeretetet és a figyelmességet, amely az egész ott tartózkodásunk alatt végigkísért. A szoba rendkívül tiszta és ízlésesen berendezettek. Az ágy kényelmes, és a kilátás egyszerűen lenyűgöző. Minden apró részletre figyeltek, hogy a vendégek otthonosan érezzék magukat. A fürdőszoba modern és jól felszerelt. A reggeli bőséges és változatos, helyi finomságokkal és friss alapanyagokkal. A személyzet barátságos, segítőkész és mindig készséggel áll rendelkezésre bármilyen kérés esetén. Külön kiemelném azokat a hasznos tippeket és tanácsokat, amelyeket a környék felfedezéséhez kaptunk tőlük. A szálláshely elhelyezkedése ideális, közel van a Fontana wellneshez, de mégis csendes és nyugodt környezetben. A teraszon eltöltött pillanatok, a madárcsicsergés és friss levegő páratlan”

• La 5 casute Értékelési pontszám: 9

„Nagyon tetszett a központi elhelyezkedése. A szállásadó igazán kedves és rugalmas volt. A szoba szép, rendezett volt és az éjszakai hideg időre tekintettel kellemesen befűtöttek. Az udvaron pedig egy felfűtött dézsafürdő várt minket :)”

• Fabesca Boutique Hotel & SPA Értékelési pontszám: 6

„A szállodában a Design nagyon szép”

• WERK Hotel & SPA Értékelési pontszám: 10

„Nagyon modern, tiszta, gyönyörű kilátás”