2. Spanyolország hotelértékelések
  3. Katalónia nyaralóértékelések
Katalónia Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Marbel Apartments Értékelési pontszám: 4

„A tulaj nagyon kedves, rugalmas volt a check-in, check-out időpontjával kapcsolatban is. Tömegközlekedés szempontjából jó az elhelyezkedése. Illetve tetszett, hogy volt erkély, ki tudtunk ülni a jó időben.”

• Pierre & Vacances Villa Romana Értékelési pontszám: 10

„Nem fizettünk előre, és késve is érkeztünk, még is segítőkészek voltak, hagytak nekünk kulcsot. :)”

• Aparthotel Solifemar Értékelési pontszám: 8

„Nagyon korrekt és segítőkész volt a recepciós, bár éjjel 2-kor érkeztünk. Repülőgép csatlakozásra vártunk, ezért csak pár órát töltöttünk a szálláson, de a célnak tökéletesen megfelelt. Pici volt a szoba, de nagyon tiszta.”

• Segur de Calafell Vacation Értékelési pontszám: 10

„Minden volt amire csak szüksége lehet az embernek egy nyaralás során”

• Barcelonaguest Értékelési pontszám: 10

„Belvárosban, nagyon jó helyen van. Imádtuk.”

• Feel at Sants Apartments Értékelési pontszám: 8

„Tisztaság, jó elhelyezkedés.”

• Bonaire Apartment by Hello Homes Sitges Értékelési pontszám: 8

„A lakás a nyüzsgő óvárosban volt 2 percre a tengerparttól,közvetlen közelében sok jó kávézó,étterem található,pár perc séta a vasútállomás,és a piac,valamint egy Mercadona.A lakásban voltak napernyők és strandjáték,amiket használtunk is.A konyha felszereltsége átlagot meghaladó.A lakás tiszta volt,minden felszerelési eszköz,gép,amit használtunk,működött.”

• 08028 Apartments Értékelési pontszám: 10

„Remek helyen található, pár lépésre a metró és buszmegállótól, melyekkel kiválóan elérhető Barcelona főbb látványosságai. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A hotel mellett található Bar Can Bruixa-t pedig mindenkinek szívből ajánlom. Dani a legjobb koktélokat/gintonicokat keveri az egész városban!”

• Sol i Mar Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű helyen, pár lépésre a tengerparttól.A tenger morajlására elaludni és úgy ébredni csodálatos🙂 A tulajdonos egy angyal, segítőkész, barátságos, azonnal segít, ha bármi kérdés merült fel. Ajánlom családoknak az apartmant, akár 3 gyerekkel is kényelmesen nagy.Egy labrador kutyussal voltunk és 2 gyerekkel. Szívesen visszamegyünk máskor is.🥰”

• Hotelito Boutique Cinca Értékelési pontszám: 8

„A jó benne hogy közel van a metróhoz boltok ès èttermek vannak a közelben”