2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Коста-Брава Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• RVHotels Nieves Mar Оцінка за відгуками: 9

“Вид із номеру на басейн та море. Дуже тихе в спокійне місце. Велика власна тераса. Сніданок різноманітний та смачний. Вздовж дороги є безкоштовні паркомісця, так що ми заощадили на цьому.“

• htop Platja Park #htopFun Оцінка за відгуками: 10

“Дуже дуже привітний персонал, хороше розташування, хороший інтернет, класний затишний басейн, смачна іжа, близько до центра і моря. Рекомендую“

• Hotel Helios Lloret Оцінка за відгуками: 10

“Подяка шеф-кухарю, масажисту та рецепції.Рекомендую.“

• Rosamar & Spa 4*s Оцінка за відгуками: 9

“Прибирання щодня“

• Hotel La Carolina Оцінка за відгуками: 9

“Гарне розсташування . Близько до пляжу. Гарна ціна в моєму випадку 43є за одномісний номер з сніданком. Сніданок шведський стіл одноманітний але всього достатньо і смачно. Щоденне прибирання також досить приємно.“

• Eden Roc Hotel & Spa by Brava Hoteles Оцінка за відгуками: 7

“Готель гарний, гарне місце розташування але дуже старий. Потребує капітального ремонту.“

• Hotel la Palmera & Spa Оцінка за відгуками: 9

“Гарне розташування, поряд магазин до пляжу недалеко“

• Hotel Montjoi by Brava Hoteles Оцінка за відгуками: 9

“Чистота , акуратний номер ,прекрасний вигляд на море та дуже смачні вечері та обіди -шведська лінія . Єдине ,що потрібно пронювати столик ввечері ,якщо вечері не були включені у вартість .“

• Hotel Acapulco Оцінка за відгуками: 7

“Ціна якість, прожили 17 діб, гарні три зірки, розташування в принципі не погане, краще ходити на пляж феналса ніж міський“

• Hotel Aromar Оцінка за відгуками: 8

“Дуже гарне росташування, вид на море, привітній та дружній персонал. Дуже приємне місце.“