2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Коста Дорада Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Sant Jordi Оцінка за відгуками: 9

“Затишно та море поряд“

• “Апартаменти укомплектовпні всім необхідним. До моря 200 м. Всі магазини в пішій доступності. Чудовий вид з вікна . Рекомендую“

• PortAventura Resort - Includes PortAventura Park Tickets Оцінка за відгуками: 10

“Харчування обслуговування басейн“

• 4R Salou Park Resort II Оцінка за відгуками: 6

“Співвідношення ціни і якості ідеально. Ми потім переселились в сусідній корпус 4 зірки там ідеально. Рекомендую одразу їх брати.“

• 4R Gran Europe Оцінка за відгуками: 8

“Відпочивали сімʼєю 2 дорослих і 3 дітей, два номери були поряд , шкода що не обʼєднані (, Персонал чудовий, особливо кухня та бар 👍 Смачна та різноманітна їжа Великий вибір фруктів та овочів“

• Camping Vendrell Platja Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось місце, для сімейного відпочинку , є все що Вам потрібно“

• 4R Casablanca Playa Оцінка за відгуками: 8

“Були проїздом 2 дні. Розташування чудове, привітний персонал, просторий та чистий номер. Підземний паркінг (9EUR). Можна з хатніми тваринами (10EUR). Доволі простора тераса.“

• H10 Mediterranean Village Оцінка за відгуками: 10

“Привітний персонал ,чудове розташування ,супер місце для відпочинку з дітьми.Кухня дуже смачна“

• Ohtels Belvedere Оцінка за відгуками: 10

“Якщо ви хочете гарно відпочити за розумні кошти - вам сюди. Відмінне харчування, купа додаткових послуг за завдаток, ввічливий персонал, готовий вирішити будь-які ваші проблеми, щоденне прибирання, гарний санвузол і хороша косметика для душу. Враховуючи, що готель заточений під відпочинок з дітьми, їх тут багато, але то ніяк не вплинуло на комфортність перебування, якщо не звертати уваги на їх галас. Аніматори працювали гарно, намагаючись залучити кожного з відвідувачів. Зручне розташування: до моря і до парку Port Aventura пішки 10 хвилин, хоча дорогу ти не відчуваєш.“

• Hotel Cala Font Оцінка за відгуками: 7

“Місцезнаходження та персонал“