2. Індія: відгуки про готелі
  3. Delhi NCR: відгуки про готелі
Delhi NCR Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• La Residence Оцінка за відгуками: 10

“Все що замовляли по меню було смачно кімната чиста постіль біла санвузел - великий і зручний не шумно меблі в гарному стані персонал привітний і завжди на місці“

• Hotel Hotel Near Delhi International Airport Оцінка за відгуками: 10

“Намастэ, з вялікім задавальненнем адчуў вашу гасціннасць. Раунак Кумар, вы выдатны каардынатар, вельмі цаню вашу дапамогу ў сустрэчы з аэрапорта. Ваш персанал вельмі добры, яны былі вельмі карысныя. Мы забраніравалі паездку ў аграгарадок у гатэлі, ім гэта таксама ўдалося.“

• Hotel S B INN Paharganj Оцінка за відгуками: 9

“Дуже затишний готель у божевільному місті😊“

• Staybook Hotel Jai Balaji New Delhi Railway Station Оцінка за відгуками: 8

“Привітний персонал, класне розташування.“

• Hotel Grand Qubic Near Delhi Airport Оцінка за відгуками: 10

“Плавний заїзд. Нас тепло зустріли в готелі на вулиці, було так спекотно, тож коли ми зайшли в готель, ми були справді розслаблені. Номери, які ми отримали, були дуже хорошими та гігієнічними.“

• Welcomhotel by ITC Hotels, Dwarka, New Delhi Оцінка за відгуками: 8

“Сніданок оріентований виключно на індійский смак. Кожен день таке істи важко“

• Hotel Tashkent Palace - Near New Delhi Railway Station Оцінка за відгуками: 3

“Відсутність гарячої води, брудна білизна (дуже, прям чорно-сіра) непрацюючий кондиціонер, все було дуже брудне, нам довелося все ліжко застелити своїми речами і сприскати дезинфікуючим розчином, бо було Гидко лягти. Дуже брудна вана кімната, туалет був в жовтих плямах , ви в ньому провели всього одну ніч з трьох забронбованих. Тому не раджу цей готель.“

• Hotel S B INN Paharganj Оцінка за відгуками: 7

“Знайти такий чистий хостел прямо в центрі міста було приємно. Персонал, цілодобова стійка реєстрації.“

• S B Guest House Near New Delhi Train Station Оцінка за відгуками: 10

“Туристична інформація була дуже хорошою, вони надали все, що мені було потрібно, за дуже дешевою ціною“

• Suites Admiral Delhi Airport Оцінка за відгуками: 1

“Нічого не сподобалось.“