2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Dodecanese - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Dodecanese Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apollonio Suites & Rooms Faliraki Rhodes Priemerné hodnotenie: 10

„Apollonio Suites & Rooms Faliraki ma veľmi dobrú polohu v blízkosti mora a centra mesta.Všetko čo potrebujete si dokážete rýchlo nakúpiť v blízkych supermarketoch a mnohých reštauráciach.Ocenenie si zaslúži vždy ochotný a ústretový personál tohto ubytovania.“

• Paradise Garden Priemerné hodnotenie: 9

„V apartmáne sme strávili len jednu noc. Poloha tohto ubytovania je výhodou, rovnako tak by som ocenila bazéna vstup z apartmánu do súkromného bazénu, ak by sme neprišli začiatkom mája a bola viac teplo :) v lete to musí byť skvelé. Hostiteľka bola príjemná a komunikovala zrozumiteľne. Oh, a dostali sme víno ako uvítací darček, avšak nechutilo vôbec dobre.“

• Sea Melody Beach Hotel Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko - apartmán , čistota , personál super , poloha , raňajky .“

• Rodian Gallery Hotel Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná poloha. Na ubytovaní bolo všetko potrebné a perfektne fungujúce. Absolútne žiadny problém. Veľká spokojnosť.“

• Al Mare Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha priamo na pláži, priateľský personál, krásna záhrada, vybavenie a super čistota“

• Island Hills Priemerné hodnotenie: 9

„Vynikajuca lokalita“

• Sea Side Rooms Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi príjemné ubytovanie, super lokalita, blízko mesta, izba priestranná, vybavenie bolo super.“

• Tinas Plus Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Vyborne ranajky, ochotny a velmi priatelsky personal, vybavenost hotela.“

• Kalathos Square luxury suites Priemerné hodnotenie: 10

„Vybavenie, dizajn, vyhlad“

• Kahlua Hotel Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Pan bol velmi ustretovy , izby čisté . Každy deň menené uteráky a každý deň upratovali izbu. Boli sme naozaj kúsok od centra , všade samé dobre reštaurácie .♥️“