2. Arab Emírségek hotelértékelések
Dubaj Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Premier Inn Dubai International Airport Értékelési pontszám: 10

„Kozel van a repterhez”

• The H Dubai Értékelési pontszám: 10

„A kiszolgálás minősége és a segítőkészség”

• Edge Creekside Hotel Értékelési pontszám: 10

„A szállás tiszta volt, modern érintő gombos kapcsolók vannak, amivel lehet egy darabig játszani, mire rájön az ember, mit hogy kell pontosan használni. Reptér 5-7 perc volt taxival.”

• Atana Hotel Értékelési pontszám: 10

„Arun, Yeno, Ansari good service”

• Fairmont The Palm Értékelési pontszám: 10

„Minden tetszett, fantasztikus volt. Számunkra a világ legjobb szállodája.”

• Queen Elizabeth 2 Hotel Értékelési pontszám: 8

„A bejelentkezés gyorsan ment, a hölgy kedvesen, részletesen elmondott mindent. A szoba, fürdő tiszta és a szoba hajóhoz képest nagy és jól elrendezett. A fürdőben tissztaság. A légkondícionáló működött, mikor megérkeztem 18 fok volt a szobában.”

• Rove City Walk Értékelési pontszám: 9

„A szállás jó helyen található, a közelben sok étterem és reggeliző hely is található séta távolságon belül, valamint tömegközlekedés szempontjából is megfelelt az elvárásainknak hiszem pár perces sétára van a metrótól. A személyzet kedves és segítőkész. Az is plusz pont, hogy ingyenes buszjáratot biztosítanak a vendégeknek, amivel a fontosabb helyekre el tudjuk jutni egyszerűen oda és vissza is. A szobák csendesek és nagyon tiszták voltak, így pihentető volt a hosszú nappalok után lepihenni.”

• Occidental Al Jaddaf, Dubai Értékelési pontszám: 8

„A bejelentkezés gyorsan ment, fizetést is kérdezték, hogy dirhamban vagy forintban szeretném rendezni. Szoba, fürdő tiszta. Reggeli változatos, bőséges. Minden nap kicsit változtattak rajta. A helyiségben a székek elég süppedősek, nem vagyok alacsony, de kényelmetlen volt így enni. Mikor észrevették, rögtön jöttek és mutattak egy másik helyet ahol más típusú ülések voltak, ott már jobb volt. Az esti vacsora máshol volt mint a reggeli, a medence környékén. Hangulatos volt a helyszín. Először nem láttam az ételeket, majd mikor rákérdeztem, megmutattak mindent. Az esti vacsora is változatos volt, sokféle étel volt. Desszert is elég sokfajta volt.”

• Millennium Place Barsha Heights Hotel Értékelési pontszám: 10

„Minden rendben volt, felső szinten kértem szobát a 30.-emeleten kaptam. Személyzet nagyon segítőkész és kedves. A parkoló személyzet szintén. Reggeli bőséges és finom.”

• TRYP by Wyndham Dubai Értékelési pontszám: 9

„Tiszta, rendezett, kedves-segitokesz szemelyzet”