2. Arabské emiráty - hodnotenia hotelov
  3. Dubaj (emirát) - hodnotenia hotelov
Dubaj (emirát) Overené hodnotenia od skutočných hostí

• TRYP by Wyndham Dubai Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá poloha a ústretový personál. Vynikajúce raňajky a pekne izby. Odporúčam“

• Jumeirah Al Naseem Dubai Priemerné hodnotenie: 10

„Moderny, dobre vybaveny hotel. Vyborna lokalita. Velmi mily personal. Cistota. Siroky vyber jedal a restauracii. Hotel priamo na plazi. Uzasny vyhlad.“

• Millennium Place Dubai Marina Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie 10/10 Všetko super! Milý personál, výborná lokalita, čisté izby, úžasný výhľad balkóna, dobrá organizácia pri bazéne. Veľmi dlho som hľadala ubytovanie , lepšie som sa rozhodnúť nemohla! Obchod hneď pod hotelom, výborný kebab vedľa hotela, metro minúta od hotela, na prístav Marina ani nie 10 min peši, more tak isto. Odporúčam“

• Hampton By Hilton Dubai Al Barsha Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi milý personál v celom hoteli. Výborné raňajky a izby vždy čisté a upratané. Ako veľké plus je čap na pitnú vodu priamo na izbe. Určite by sme si hotel vybrali znovu.“

• Royal Central Hotel and Resort The Palm Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko v hoteli od prvého dňa bolo skvelé. Hotel čistý, veľmi pekný, personál milý, usmiaty. Priamo na pláži. S bazénom pred vstupom na pláž. Izba pekná, veľká, balkon. Presklená kúpelna, ale je tam elektricky ovládaná roleta, takže si ju stiahnete. Každý deň doplnené šampóny, sprcháč. Dokonca kefka, pasta, žiletka ..naozaj full výbava. Na izbe papuče, župan, kanvica, káva, čaj. Každý deň balená voda. Celý hotel príjemne vonia. Raňajky boli vynikajúce, skvelý výber naozaj. Množstvo ovocia, zelenina, pečivo, sladké, slané variácie jedla. Personál dbá na čistotu, stále zbierajú, upratujú stoly. Lehátka pri bazéne si treba ráno skôr "obsadiť" inak sa rozchytajú, ale stále ich bolo dosť. Ďalšie boli na pláži. More čisté, teplé.. V hoteli fitko, obchodík ak zachyba kozmetika. Ponuka Shuttle bus, chodí do troch obchodných domov, v rôznych časoch. Ako vás vysadí tak vás aj dovezie naspäť. Super služba keďže hotel je ďaleko od centra. Inak je veľmi dobre využiť taxík, odporúčame apku Careem. Taxi ale stojí vždy nejaký pri hoteli. Využívajte krémové s farebnou strechou. Naj ceny.“

• „Ubytovanie bolo v skvelej lokalite blizko metra. Všetko bolo čiste a s ničim nebol problem. Personal bol vynikajuci a s ničim sme nemali problem. Ranajky a celkovo strava bola genialna.“

• The Tower Plaza Hotel Dubai Priemerné hodnotenie: 9

„Boli sme v hoteli s rodinou 11 dní. Strava bola vynikajúca ako raňajky aj večera - široký výber a veľmi chutné jedlo. Personál hotela bol veľmi ochotní, nápomocní. Izby nám každý deň upratovali, dávali nové uteráky. Hneď pri hoteli je zástavka metra.“

• C Central Hotel and Resort The Palm Priemerné hodnotenie: 8

„Fajn hotel, raňajky skvelé.“

• Atana Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli výborne . Personál bol velmi priateľsky .Na recepcii nám pomáhala Aaminah o izbu a vodu sa nám staral Sajad . Všetko bolo pekne vždy čisté .velke plus pekný bazén .“

• „Personal bol velmi mily a ustretovy.“