2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Дубровницько-Неретванська жупанія: відгуки про помешкання для відпустки
Дубровницько-Неретванська жупанія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartments Endji I Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітна господиня! Ми прилетіли пізно і вона забрала нас з аеропорту на своїй машині, а наступного дня підвезла назад щоб ми могли рухатися далі. Дуже гарне спілкування, швидко і легко відповідає, також розмовляли по телефону англійською.“

• Apartment Jelena Оцінка за відгуками: 10

“Супер мешкання,близько до центру.Є все необхідне.Привітний персонал.Дякуємо“

• Apartman Fani Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, просторо, гарний посуд, розташування, є посудомийка. Дві окремі спальні на добрій відстані одна від одної. Хазяїна навіть не бачили, дуже комфортно заселилися. Паркувальне місце добре, прямо під вікнами. Наявність спецій і олії значно полегшують готування їжі.“

• Apartments Sinković Оцінка за відгуками: 9

“Все дуже гарно , кімната простора ,велике зручне ліжко , є весь необхідний посуд, мікрохвильова піч теж, пральна машина і навідь капсули до неї;). Зупинка автобуса дуже близько. Недалеко є супермаркет, купа кафе по набережній. Автобус до старого міста зупиняється поруч.“

• Apartments Djurkovic Оцінка за відгуками: 10

“За весь час наших подорожей ця власниця це щось неймовірне настільки людина живе для того щоби вам було як дома!!! Дякуємо обовʼязково повернемося!!!“

• Apartments M&E Оцінка за відгуками: 10

“🇺🇦 Чудові апартаменти зовсім не далеко від Дубровніка. В сотні метрів автобусна зупинка, де кожні 15 хвилин їздить автобус 1b в самий центр міста і всього за 2€. На власному автомобілі я б туди не радив їхати, довше будете шукати паркомісце, а на автобусі супер зручно. Апартаменти сподобались, головне що було тихо і чисто. Ціна-якісь те що треба.“

• Tree Оцінка за відгуками: 7

“Окрема кімната під ключ з туалетом/душем та "кухнею". Поряд пляж, дуже близько. Ми гарно відпочили.“

• Apartment Luka Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, дуже турботливі господарі. В апартаментах дуже чисто та чудовий дизайн.“

• Sweet Apartment Orsan Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування, поруч декілька пляжів, супермаркет через 100м. Велика тераса, є посудомийка, кавомашина, два туалети. Дуже привітні господарі 💜“

• Cetinic Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Ми приїхали з дівчатами з України♥️ І були вражені добротою, та якістю ! Все ідеально чисто , комфортно і затишно🪄 Під враженнями! Щиро рекомендую🥰“