2. Spojené kráľovstvo - hodnotenia hotelov
  3. Spojené kráľovstvo - hodnotenia hotelov
Anglicko Overené hodnotenia od skutočných hostí

• „Ubytovanie sa nám páčilo,boli sme na 5 nocí.Izba bola síce malička,ale čistá aj kúpeľňa bola čistá a nič v nej nechýbalo.“

• Palace Court Hotel Priemerné hodnotenie: 2

„Poloha.“

• „raňajky - slušný výber, čerstvé, pravidelne doplňované. Boli ochotní nám po Check oute ponechať na recepcii batožinu.“

• Cairn Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Príjemná izba, príjemný personál, starší objekt v ktorom cítiť históriu, na prízemí moznost dať si drink a niečo do žalúdka.“

• Hampton By Hilton Liverpool City Centre Priemerné hodnotenie: 10

„Izba bola klasicka ako vo vačšine manželska posteľ plus rozkladaci gauč na 2noci vyhovujuce pre 2d+2d(14+13) a jedno 1 rocne dieta. Varna konvica plus telka taktiez klasika. Do Royal Albert Dock peso ani nie 10min, Maritime Museum (titanic)do15min peso, Krasna Anglican Cathedral do 20min peso, World Museum do20min peso, St Luke bomb cathedral do20min peso vsade vstupne free- dobrovolne, Wheel of Liverpool Family ticket za 40£, Radio city tower 25£ family ticket...takze super lokalita hotela a dobra cena“

• City Sleeper at Royal National Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi dobrá lokalita. Raňajky sme nemali , stravovali sme sa v okolitých reštauráciách.“

• Hotel Cavendish Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita je veľmi dobrá. Blízko je stanice metra.“

• The House of Toby Priemerné hodnotenie: 7

„ranajky neboli v cene“

• Zedwell Piccadilly Circus Priemerné hodnotenie: 7

„Poloha, hotel bol v centre. Vsade aj na pešo bolo blízko.“

• The Montana Hotel Priemerné hodnotenie: 6

„Výborná lolalita, metro, obchody, reštaurácie a kaviarne v bezprostrednej blízkosti hotela“