2. Görögország hotelértékelések
  3. Epirusz nyaralóértékelések
Epirusz Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Dolphin Apartments 2 Értékelési pontszám: 7

„A kilátás, a környezet és a személyzet kedvessége kifogástalan volt, a tisztaság is abszolút hibátlan volt.”

• Faros Apartments Értékelési pontszám: 10

„A Faros Apartments valóban egy olyan hely, ahol a pihenés valódi élménnyé válik. Minden, amire egy tökéletes nyaraláshoz szüksége lehet valakinek, itt megtalálható. Az elhelyezkedése egyszerűen tökéletes. A szobák szépen berendezettek, tiszták és kényelmesek voltak, a kilátás a tengerre egyszerűen lélegzetelállító volt. Minden reggel úgy ébredtünk, mintha egy mesevilágban lennénk. A szálloda legnagyobb kincse vendéglátónk, Dimitris volt, aki mindig mosolyogva állt rendelkezésünkre és segített mindenben. Figyelt arra, hogy jól érezzük magunkat. A vendégszeretet, amit itt tapasztaltunk, valóban kivételes volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, és biztos vagyok benne, hogy mi is visszatérünk ide a jövőben. Köszönjük a felejthetetlen nyaralást!”

• Maria & Kyros House Értékelési pontszám: 10

„A tulajdonos nagyon kedves házigazda. Elképesztő a tisztaság és a felszereltség is kiváló. A szállás mindenhez közel van.”

• Haris Hotel Apartments and Suites Értékelési pontszám: 10

„A hely jó kiindulási pont volt a közeli kirándulásokhoz : Parga, Lefkada sziget- Nidri, Egremmi beach , Porto Katsiki, Akheron folyó stb. A hotel nagyon szép környezetben volt, mindenhol rend és tisztaság ! Parkolás az udvarban, tengerpart az út túloldalán ingyenes napozóágy használattal. Remekül éreztük magunkat. A szállásadók nagyon kedvesek, figyelmesek voltak.”

• Ionion Beach Resort Értékelési pontszám: 9

„A hotel nagyon szép helyen van, jól megközelíthető. Barátságos, nagyon segítőkész szállásadó, finom, bőséges reggeli, kedves személyzet. Csak ajánlani tudom.”

• Faros Apartments Értékelési pontszám: 10

„Minden nagyon tetszett, csodálatos volt a kilátás az erkélyről, minden napunk nagyon szép volt, köszönjük szépen!”

• ΑRILLA STUDIOS Értékelési pontszám: 10

„Nyugodt hely, gyönyörű kilátással.”

• Nikolaou Thomas House Értékelési pontszám: 10

„Tisztaság, vendégszeretet elsősorban amit ki szeretnénk emelni. Privát parkolo, ami Prágába nagy kincs.Fantasztikus szállás pihenni vágyóknak!”

• Margarita Apartments Értékelési pontszám: 7

„A kert nagyon szép volt, és a grillező is jól felszerelt.”

• Faros Apartments Értékelési pontszám: 10

„A szállás erkélye a tengerre nézett, szinte panorámában, közel volt a strand, ahol napozóágyak vártak, napernyőkkel. A szállásadók nagyon rendes emberek, segítőkészek, a nap elejétől a végéig rendelkezésre állnak, bármilyen kérdésünk/kérésünk volt, azonnal a megoldást keresték.”