Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Vokietija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Vokietija: atsiliepimai apie viešbučius
Frankonija Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie viešbučius

Naujausi atsiliepimai

• Hotel Agneshof Nürnberg Įvertinimo balas: 10

„Nuostabi vieta, pačiame senamiestyje. Atvykome labai vėlai, kai nebedirbo maitinimo įstaigos. Darbuotojas, registravęs mus, pasisiūlė paruošti mums sumuštinių. Buvome sužavėti!“

• „Vėlyva registracija praėjo sklandžiai. Skanūs, gausūs ir įvairūs pusryčiai, tvarkingas numeris.“

• Design-Boutique Hotel Vosteen Įvertinimo balas: 10

„Geri pusryčiai, didelis maisto pasirinkimas. Vieta arti senamiesčio, puikiai išvystytas transportas arti viešbučio.“

• Hotel-Landpension Postwirt Įvertinimo balas: 6

„Tvarkingas viešbutis. Kas dieną tvarkomas kambarys.“

• Avenue Hotel Įvertinimo balas: 7

„puikūs pusryčiai ir gera vieta centre“

• Hotel Gasthof Zum Storch Įvertinimo balas: 10

„Visada malonus ir paslaugus personalas. Svarus ir patogus kambariai. Puiki vieta permiegoti pries verslo susitikimus. Puikus restoranas, skanus maistas, paslaugus padavejai. Viskas tobula.“

• „Patiko, nes kambariuose nesigirdėjo gatvės triukšmo, buvo švaru. Patiko, kad su draugais gavome du greta esančius kambarius, kuriuos skyrė durys kambario sienoje, tad galėjome bendrauti, neišeidami į koridorių.“

• „Viskas puiku“

• B&B Hotel Nürnberg-City Įvertinimo balas: 9

„Prie pat senamiestis, labai gera vieta.“

• Hotel Jägerhof Įvertinimo balas: 10

„Gera lokacija, netoli autobano. Labai skanus maistas vakarienei, pusryčiai labai plataus pasirinkimo. Kambarys naujas, modernus nerealiai gražus ir patogus. Ačiū personalui už paslaugumą. Kai atvykome virtuvė jau nebedirbo, bet mums vistiek suorganizavo ir skaniai pamaitino. Mes dar sugryšim čia ! :)“