2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Garda Veneto Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Rivus Priemerné hodnotenie: 3

„Potešilo nás možnosť okúpania sa v bazéne, síce so studenou vodou, ale bol čistý.“

• Hotel Malcesine Priemerné hodnotenie: 9

„Výborná poloha hotela pre tých, ktorí prichádzajú do mesta loďou. Hotel je priamo v prístave, priamo na brehu jazera. Hotel je v centre mesta, veľmi blízko sú pamiatky, obchody a reštaurácie. Výborný pomer ceny a kvality. Ubytovanie bolo čisté, lepšie ako sme očakávali, lebo sme zaznamenali trochu horšie recenzie. Mali sme izbu s výhľadom na jazero a terasou, to bolo fakt úžasné, nádherné ! Aj ked sme si ju nemohli vychutnať naplno, lebo nám počas pobytu pršalo, potešili sme sa pohľadom. Raňajky boli výborné, široký výber teplých aj studených jedál aj sladké dobroty. Prichádzajúce lode nás nerušili, nechodili často.“

• Hotel Firenze Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi dobrá lokalita, len kúsok od lanovky na Monte Baldo. Raňajky boli skromnejšie ale chutné.“

• Hotel Villa Isabella Priemerné hodnotenie: 10

„velmi dobra poloha, vyborne ranajky, pekne ubytovanie“

• Hotel Laura Christina Priemerné hodnotenie: 4

„Lokalita a výhľady naozaj nádherne.“

• Sky Pool Hotel Sole Garda Priemerné hodnotenie: 8

„Cisty a pohodlny hotel. Konecne dostatok vesiakov na oblecenie. Ustretovy personal.“

• „Všetko na blízku hlavne Gardaland dostupný na pešo to sme aj hľadali nám sa páčilo ešte sa niekedy vrátime“

• Hotel Sole Malcesine Priemerné hodnotenie: 1

„Jedine kúpeľňa“

• B City Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky fantastické. Poloha dobrá,.“

• Hotel Residence Sirenella Priemerné hodnotenie: 10

„ranajky perfektne, dali sme si ich priamo na jazere na hotelovej teraske. personal velmi mily, aj pan majitel. pytali sme si este deku na postel, hned sme ju dostali. pockali nas az do neskorej noci kym sme prisli. parkovanie pri hotely, rano sa otuzilci mozu hodit priamo do lago di garda, vstupne molo priamo pred hotelom. odporucame vsetkymi desiatimi“