2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Хальштаттерзее Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Dormio Hotel Obertraun Оцінка за відгуками: 10

“Все!!!!“

• Heritage Hotel Hallstatt Оцінка за відгуками: 9

“Старовинна будівля, товщина стін мабуть близько метра. Є смарт телевізори, можна підключити свій акаунт Netflix наприклад. Дорога косметика у ванній кімнаті. Є безкоштовний трансфер з Р1 до готеля й назад.“

• Apartment House Seerose Оцінка за відгуками: 9

“Ціна та розташування.“

• Seehotel am Hallstättersee Оцінка за відгуками: 9

“Привітний персонал, надзвичайно чисто і дуже хороший сніданок“

• Apartment House Seerose Оцінка за відгуками: 10

“Розташування“

• Dormio Hotel Obertraun Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель. Близько знаходиться усе, хоча в готелі навіть більше всього є.“

• Apartment House Seerose Оцінка за відгуками: 4

“Дуже гарне розташування. Теж дуже зручно пізнє заселення.“

• Apartment House Seerose Оцінка за відгуками: 7

“Одразу знизу оцінку за випадок з паркінгом. Я зверталась, щодо резерву паркомісця, відповідь написали - на якій парковці паркуватися і що у номер покрали parking card. У номері нічого такого не було. Коли почали дзвонити щодо паркінгу, спочатку сказали шукати жінку, котра прибирає, бо у рецепшна свої часи роботи. І він не працював. Жінки, що при радіє ми не знайшли. Потім нам сказали «а ви взагалі бронювали у нас номер?». А потім сказали, що ніякого картки нема, паркомісце вони нам не дадуть. На відповідь «навіщо писали, що поклали паркінг картку у номер?» - відповідь не надали. Зранку хотіла на рецепшне вживу про це запитати, та нікого не було. Спіймали якогось чоловіка - він сказав, що так, все вірно, повинна дати паркінг карт і щоб ми звернулись на рецепшн. Рецепшн навітьц свої робочі часи не працював… ми вже не стали витрачати свій час, далі треба було їхати. Напишу ще на імейл щодо цього питання.“

• Hotel - Restaurant Gosauerhof Оцінка за відгуками: 10

“Місце розташування неймовірне! Дуже чисто, хороший сервіс! Персонал на висоті. Дуже рекомендую 👍🏼👍🏼👍🏼“

• Apartment House Seerose Оцінка за відгуками: 4

“Локалізація“