2. Польща: відгуки про готелі
  3. Польща: відгуки про готелі
Висо́кі Та́три (Польша) Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Grand Nosalowy Dwór Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалася чистота в номері,смачні сніданки,спа,та гарні краєвиди.“

• Hotel Belvedere Resort&SPA Оцінка за відгуками: 9

“Було все добре, нам сподобалось) Приїду наступного разу ще ) ❤️“

• Hotel Bambi Boutique Оцінка за відгуками: 9

“Привітний персонал,чистий номер,гарне розташування. Особливо сподобався шведський стіл,все було смачно,особлива відзнака круасанам дітям дуже сподобалися. Рекомендую.“

• Slow Tatry Boutique Resort Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель. Атмосфера, якість, сервіс все на дуже високому рівні“

• Hotel Bachledówka Оцінка за відгуками: 10

“Все супер: басейн, територія, сніданок, ресторан, краєвиди“

• Geovita Zakopane Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце розташування, краєвиди довкола вражають. Приємний персонал, смачні сніданки.“

• Top Hostel Pokoje Gościnne Оцінка за відгуками: 8

“Розташування хостелу зручне – в центрі, поряд є кафе та магазини, але при цьому тихо. Також у пішій доступності вокзал. Різноманітний сніданок – снеки, тости, джеми – входить у вартість. Є кава, чай у постійному доступі. Є шафки, що закриваються.“

• Hotel Murowanica Оцінка за відгуками: 9

“Чисто, комфортно і розташовано дуже зручно.“

• Rezydencja Nosalowy Dwór Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель для відпочинку з дітьми. Великий вибір страв на сніданок, все смачно, додатково готують на замовлення омлет та млинці. Для дітей є декілька зон для ігор (мʼякі кімнати для меньших, ігровий майданчик на вулиці). Чудова зона SPA.“

• Hotel Nosalowy Dwór Оцінка за відгуками: 10

“Привітний персонал. Гарний просторий номер з балконом і виглядом на гори. Різноманітний сніданок на будь-який смак. Великий дитячий майданчик. Великий басейн, джакузі та кілька видів сауни. Спа процедури доступні за окрему плату.“