2. Франція: відгуки про готелі
  3. Іль-де-Франс: відгуки про помешкання для відпустки
Іль-де-Франс Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Appartement Proche U Arena et La Défense Оцінка за відгуками: 8

“Помешкання в цілому сподобалося. Для нашої компанії підійшло ідеально. В помешканні все необхідне є: банні приналежності, посуд, техніка, кава, чай, сіль.... Менеджер був турботливий. Одразу повідомив, що немає рушників у достатній кількості - то підвіз. Фото відповідають дійсності.“

• Toscane I BMYGUEST Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось розташування: Досить близько до Діснейленду. Поруч торговий центр із магазинчиками та кафешками. Були проблеми із системою щодо внесення депозиту, але керівництво швидко вирішили мою проблему .“

• Bright & Sweet 2 Brds Flat with Balcony - Paris 12 Оцінка за відгуками: 8

“Великий розмір, як для Парижу, просторі кімнати, близькість до метро“

• Appart’City Confort Paris Villejuif Оцінка за відгуками: 7

“Місцерозташування дуже зручне, прямо біля метро, не близько від центру, але якщо користуватись шромадським транспортом, то додаткові 10 хвилин нічого не міняють. Зручне велике ліжко. Нова праска. Є холодильник“

• Apartment in the heart of Ménilmontant Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалась енергетика у квартирі , французький вайб. Багато цікавих книжок і інтерьерних речей .Прості меблі але затишно. Ванна кімната нова все чисто. I really liked the energy in the apartment, the French vibe. Many interesting books and interior items. Simple furniture but cozy. The bathroom is new, everything is clean.“

• “Розташування чудове, поряд Діснейленд. Квартира має усе необхідне і, навіть, більше.“

• Studio Republique Pierre Levé Оцінка за відгуками: 8

“Гарне розташування квартири, 7 хвилин пішки до площі Республіки. Тихий район, 5 хвилин до станції метро, поблизу мінімаркети та багато кафе. Не страшно було повертатися пізно. Хазяїн постійно на зв'язку,. Ми приїхали раніше години заселення і нам дозволили залишити речі поки пройде прибирання. В квартирі чисто, достатньо рушників, на кухні є все необхідне для самостійного приготування їжі, багато тарілок.Є гарний балкон зі столиком. Заселення проходить онлайн, цікавий досвід з електронним замком.“

• Cosy Corner by Paris Оцінка за відгуками: 8

“Гарне місце розташування та досить комфортні апартаменти. Видно верхівку Ейфелевої вежі.“

• Magnifique Appartement Neuf, 5 Min Orly - Climatisé Оцінка за відгуками: 9

“Дуже чисто помешкання! Є все необхідне для проживання. Нам все дуже сподобалось!“

• Studyo cosy 400 metre sacre ceour Оцінка за відгуками: 10

“Приміщення маленьке, однак є абсолютно все необхідне, що потрібно для короткострокового проживання. Дуже близько від зупинок метро і автобусів. Поряд кілька великих супермаркетів. Дуже уважний власник.“