2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Ionian Islands - hodnotenia hotelov
Ionian Islands Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Cactus Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Bazen, cistota izieb, ranajky, vsetko vynikajuce :)“

• Arion Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Za tú cenu to bolo naozaj skvelé ubytovanie, s raňajkami a blízko či na letisko alebo do centra, kľudné prostredie s pripojením na MHD.“

• Potamaki Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 7

„vyhlad z izby, plaz cez cestu“

• Pontikonisi Hotel & Suites Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha“

• Mareblue Beach Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne miesto ,veľký pohodlný rezort všetko po ruke , skvele jedlo naozaj úžasné ešte nikdy som nejedla v rezorte toľko skvelej pizze priamo z pece a zmrzliny 😂, toto bolo jedno z top veci . Pekne izby s dostatočným súkromím . Príjemná recepcia . Vyskúšali sme všetky služby od tenisu cez fitko . Určite jedna z najlepších dovoleniek pre mňa . Z hotela sme mohli ísť na tri pláže z toho dve boli krásne krištáľovo čisté ideálne na šnorchlovanie .“

• Hotel Bretagne Priemerné hodnotenie: 7

„Pracovníčka nám doniesla na raňajkách hrianky až ku stolu, keďže v čase nášho príchodu ešte neboli urobené“

• Kostas studios Priemerné hodnotenie: 8

„Blízkosť plaze, ubytovanie so psikmi. Čistota. Záhrada.“

• White Olive Elite Laganas Priemerné hodnotenie: 9

„Hotelová izba dvojlôžkova izba bola priestranná s jednou posteľou navyše. Čistota izby bola super, každy deň chodili izbu upratovať a každý deň boli nové uteráky, midlá. Hotel je pomerne veľký, ale v nočných hodinách bol v hoteli kľud, čo umožňovalo si poriadne oddýchnuť. Hotel sa nachádza tak 5 minút peši od pláže.“

• Ariti Grand Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekný Hotel. Zastávka rovno oproti hotelu. Raňajky výborný výber.“

• Labranda Sandy Beach Priemerné hodnotenie: 9

„Pláž, možnosť dlhých prechádzok popri mori, bazény, talianska večera, výber jedla, veľká posteľ, pohodlný matrac, milý a ochotný personál, pekná zeleň“