Julian Alps Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• PRIVILLAGE Stare - B&B Оцінка за відгуками: 10

“Дудже чисто в номері, все дуже якісний ремонт. Сніданок зачарував своїм стилем і турботою: готель був майже пустий, але на нас чекали і все було підігріте.“

• Rooms Barovc by the Lake Jasna Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування, дуже близько до озера. Привітний та уважний персонал. Добрий сніданок. Затишно та зручно. Приємно було ввечері посидіти на терасі.“

• Hotel Bohinj Оцінка за відгуками: 10

“надзвичайно приємний готель, новенький, затишний, екологічний... в номері був набір гантель та коврик для занять! сніданок смачний, а розташування - ідеально для дослідження бохіні“

• Camping lago 3 comuni Оцінка за відгуками: 9

“Справжня чистота , запах дерева в доміках . Дуже красива природа , озеро , гори . Гарні матраци , тепло ( є обігрівачі на холодну пору року та охолоджувані повітря напольні для літа ) Дуже приємна обслуга на барі ! Хотілося б подякувати приємній дівчині , яка знає декілька мов , завжди посміхається та допомагає кожному - її посмішка піднімає настрій ! Смачні круасани та кава на сніданок ! Нам дуже сподобалося .“

• Hotel Bohinj Оцінка за відгуками: 9

“Стильний, красивий, новий готель. Все продумано для комфортного перебування. Просторий номер, зручне ліжко. Все нове і чисте. Персонал уважний і допомагає в усіх питаннях. Продуманий відпочинок для дітей: є ігрова кімната і кінозал. Прекрасна нова і комфортна спа зона. Сніданки різноманітні і дуже смачні. В номерах є балкони і тераси. З вікна красивий вид на гори. Паркінг біля готелю безкоштовний. Обовʼязково повернемось в новому лижному сезоні.“

• Hotel Vila Bojana Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування по відношенню до автостанції та озера. Номер розкішний, призначений для невеликої сім'ї, зручна двоспальна кровать, додаткове ліжко. Шикарний душ. Дуже чисто і тепло. Гарна звукоізоляція. Бар і багато додаткових послуг для любителів. Завтрак континентальний традиційний добрий. Ресепшн гарною англійською. Є туристичні карти та схеми Бледа. Поруч багато ресторанів, кафе .“

• Ribno Alpine Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Дуже затишний номер, теплий, красивий. Приємний персонал. Смачний сніданок.“

• Valbruna Inn Bed & Breakfast Оцінка за відгуками: 10

“Готель знаходиться в неймовірному місці, ми вперше побували в цих горах. Дуже сподобалася гостинність і привітність. В номері можна включити опалення, щоб висушити одяг наприклад. Затишний просторий номер. Сніданок - дуже красиво, вишукано, неймовірна кава, можна самим зварити собі яйця, смачне мʼясо та сири. Дуже вдячні!“

• Hotel Alpina Оцінка за відгуками: 10

“Місце розташування. Взагалі все сподобалось“

• Hotel Špik Оцінка за відгуками: 8

“Все чудово. Навіть на день від’їзду ми могли користуватися басейном до кінця дня.“