2. Непал: відгуки про готелі
  3. Непал: відгуки про готелі
Kathmandu Valley Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Rest Up Kathmandu Hostel Оцінка за відгуками: 4

“В цілому нормальний хостел, але все дуже старе. На картинках все виглядає набагато привабливіше. Можна зрозуміти, що цим картинкам мінімум років 10-15, судячи з того, яке все обідране. Але місце розположення досить вдале , було тихо, хоча при цьому і все зручно і близько.“

• Wander Thirst Оцінка за відгуками: 7

“Сподобався інтерʼєр, це таке собі хіпстерське місце для неформалів! Цікаві люди, гарна тераса, де можна випити, замовити їжу. В номері була вода, полотенця. Гарне розміщення, можна до всіх памʼяток дійти пішки“

• Magnificent Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Класне співввідношенняціна/якість. Тихо, зручне місцерозташування.“

• Nagarkot Food Home Оцінка за відгуками: 10

“Дуже милий заклад! Смачний сніданок, вам і чай зроблять, і фруктами наріжуть, і яєчну з картоплею приготують. Гарний вигляд з вікна, доволі просторий, затишний номер. В номері є капці, гель, шампунь, полотенця. Приємний персонал, не дуже володіє англійською, але нічого) все одно хоче допомогти і базові речі розуміє. Після виселення наші речі без питань дозволили лишити за стійкою реєстрації (ми хотіли погуляти ще), безкоштовно налили нам води у наші посудини. Все чудово! Дуже мʼякі ліжка, просторі ванні кімнати“

• 9ine Thamel Hotel Оцінка за відгуками: 9

“великий номер, зручні ліжка“

• Pema Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Було дуже комфортно після перельоту опинитися саме в цьому готелі. Вразив сильний напор гарячої води в душі. Взагалі душ сучасний, чистий, зі скляними дверцятами й усіма засобами гігієни. Навіть фен є. Постіль білосніжна, подушки це щось, неймовірно м'які. Була питна вода в номері. Кондиціонером можна підігріти кімнату. На сніданок було все необхідне й смачне. До ступи Боднатх коротка й пряма дорога.“

• Ananta Home Оцінка за відгуками: 10

“Хороший сервіс , привітний персонал , особливо Anisa=)“

• Aarya Chaitya Inn Оцінка за відгуками: 9

“Дуже привітний персонал, чудовий сад, де можна працювати і відпочивати, кімната чиста, дуже врятував обігрівач, порадувало наявність робочого стола.“