2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Туреччина: відгуки про готелі
Кемер Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Euronova Hotels & Suites Оцінка за відгуками: 7

“Персонал дуже привітний, старанні, йдуть на зустріч нашим побажанням і проханням. Одним словом класна ⭐️⭐️⭐️“

• Kemer Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дякую усьому персоналу готелю! Дуже привітні і милі працівники. Особливе дякую Ali за теплу зустріч і гарний настрій. Шикарне розташування готелю, чисті номери, краєвид моря і супер сервіс. Тільки позитивні враження від перебування тут. Дійсно найкраще співвідношення ціни та якості!“

• Armas Labada Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось“

• Apella Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Сніданки смачні, різноманітні. Але дуже рідко були фрукти і тільки кавун. Кавовий апарат зʼявився під кінець подорожі (перебувала 8днів)“

• Juju Premier Palace Hotel Ex Amara Premier Palace Оцінка за відгуками: 8

“Дуже великий вибір різноманітної смачної їжі та алкоголю, аквафітнес, волейбол, також багато басейнів, велика зелена доглянута територія.“

• AQI Hydros Club Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель. Відпочивали з донькою другий раз. Їжа, сервіс, розташування - все супер.“

• Siu Collection Оцінка за відгуками: 5

“Територія дуже гарна!“

• Doc's Hotel Kemer Оцінка за відгуками: 8

“Дуже сподобався сніданок. Номери чисті, готель виглядає свіжо та охайно. Номери чисті та гарно відремонтовані. Ліжка зручні. Басейн дуже красивий.“

• Martı Myra Оцінка за відгуками: 9

“Дуже клієнтоорієнтованний готель, заселили раніше, так як ми з дитиною, а згодом виявилось, що ще й апгрейднули номер, адже заброньований нами був у дальніх корпусах. Не взяли додаткових коштів ні за раннє заселення, ні за пізнє виселення. Дякуємо! Приємний дуже гест релейшн Волкан та його менеджер (красива харизматична брюнетка, нажаль не знаю як звуть), хочу відмітити їх професіоналізм та увагу до гостей. Територія неперевершена, багато тіні, багато місця для прогулянок. Гарний дитячий майданчик, є зоопарк, для дітей те, що треба! Номер просторий, чистий, красивий, жодних нарікань.“

• Magic Sun Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Дуже все сподобалося...Велика вдячність аніматорам нам і дітям було дуже весело...персонал ввічливий,меню було різнообразне і дуже смачне...дякую...“