2. Japonsko - hodnotenia hotelov
  3. Japonsko - hodnotenia hotelov
Kinki Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Noku Osaka Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha hotela, čistota“

• UMEDAHOLIC HOTEL Priemerné hodnotenie: 9

„Pekné lobby s občerstvením zadarmo(poobede) - káva, limonády, snacky Dobrá poloha hotela Chutné raňajky“

• Giappo Franca Kyoto Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi dobrá poloha. V tichej časti. Blízko pešo k starej časti Kyota a kúsok od modernej časti. V blízkosti je aj metro. Na recepcii je krásna záhrada. Možnosť urobiť si kávu. Možnosť požičať si kimono. Personál bol úžasný. Veľmi priateľský a nápomocný“

• Hotel Sun White Priemerné hodnotenie: 10

„Krasny hotel.“

• The Rise Osaka Kitashinchi Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita, milý personál“

• APA Hotel Kyoto Ekimae Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovaní je asi 200m od hlavního nádraží Kyota, co se velice hodilo, protože hlavní dopravou v Kyotě je autobus a tam odmítají přepravovat lidi s větší batožinou. Měli jsme menší potíž s pokojem, ale bez jakýchkoliv potíží nám ho změnili. Snídaně byly jejich klasické japonské a pro cizince měli míchané vajíčka, párečky a slaninu. Nevím jestli to je pravidlo, ale v tomhle ani v dalších hotelech, kde jsme byly ubytované jídlo nebylo solené a ne vždy byla sůl k dispozici.“

• „Pomer hodnoty ceny bom vynikajúci. V Tokiu sme zaplatili oveľa viac za omnoho menšie izby. Personál bol milý a nápomocný. V pohode vyriešili aj uloženie našich batožín v deň odchodu aj keď sa to zo začiatku javilo ako problém. Raňajky veľmi chutné a aj personál jedálne bol príjemný. Poloha blízko stanice výborná. Jedine by som zmenil to, že nabudúce by som chcel byť na vyššom poschodí.“

• La'gent Hotel Kyoto Nijo Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasný, milý personál. Krásne velké izby. Moderné“

• Watermark Hotel Kyoto HIS Hotel Group Priemerné hodnotenie: 7

„Čistota,milý personál“

• Hotel Alfa Kyoto Priemerné hodnotenie: 8

„Raňajky potešili, že nejaké boli. Ich kvalita bola taká priemerná. Personál síce nevedel po anglicky, čo je škoda, ale boli ochotní a snažili sa vždy pomôcť“