2. Thajsko - hodnotenia hotelov
  3. Thajsko - hodnotenia hotelov
Koh Phangan Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Sea Love Beach Bar & Bungalows Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo nadherne naozaj krajsie nez na fotkach. Bohuzial kedze sme tam boli v case low season plaz nebola idealna na kupanie ale ubytovanie poskytuje bazen. Vodu na izbu nedostanete ale na bare si stale viete cistu vodu dopnit. Je to kvoli tomu aby sa nekupovali stale plastove flase takze za mna to bola perfektna vec. Na ubytovani je dost psov par krat nam vosli aj do izby.“

• Phangan Arena Hostel Priemerné hodnotenie: 9

„Ochotný personál Lokalita“

• Sunset Beach Villas Priemerné hodnotenie: 8

„Vsetko“

• TropiCoco Beach Resort Koh Phangan Priemerné hodnotenie: 8

„Vyborna lokalita s krasnou plazou a super sluzbami v okoli“

• Haad Khuad Resort Priemerné hodnotenie: 10

„“

• Coral Bungalows Priemerné hodnotenie: 7

„Pri mori“

• Bottle Beach 2 Bungalows Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita priamo na pláži a večer božský kľud“

• Thai Dee Garden Resort Priemerné hodnotenie: 6

„Dobrá lokalita. Ochotný personál. Spoločná kuchýňa bol super - chladnička, spoločné posedenie, varič na horúcu vodu, čaj a káva vždy k dispozícii. Možnosť kúpiť si veľkú vodu na recepcii (10 THB).“

• Cannabitel Priemerné hodnotenie: 5

„Izba bola pekná“

• New Moon Priemerné hodnotenie: 9

„Toto ubytovanie sme mali na 5 nocí a bolo tam naozaj príjemne. Vlastní to sympatický manželský pár z Portugalska, ktorí sa sa vami radi porozprávajú a dajú vám rady ohľadom ostrova. Zabezpečili nám aj skúter za dobré peniaze. Nenachádza sa síce v centre, no skútrom sme tam boli za 5 minút a na najkrajšie pláže v okolí sme to mali tiež na skok. Bungalow je zariadený vkusne, máte tam všetko, čo potrebujete. Posteľ bola pohodlná. Jedine by som doplnila možno hrubšie závesy, cez ktoré neprejde toľko svetla, aby sme mali v noci väčšiu tmu. Ale to je už osobná referencia:)“