2. Німеччина: відгуки про готелі
Landkreis Karlsruhe Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel am Karlstor Оцінка за відгуками: 1

“Сподобалось розташування“

• Leonardo Hotel Mannheim City Center Оцінка за відгуками: 9

“Сподобалось швидке заселення, доброзичливий персонал, наявність капсульної кавомашини, запасу кави, чая. Сніданок непоганий. Я жив зі своїм котом, це коштувало приблизно на 20 євро дорожче. В душі була гаряча вода, все з цим добре.“

• Hotel Belle Epoque Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний сад та тераса. Вишукані антикварні інтерʼєри готелю. Чисто та затишно. Чемний персонал. Шампанське на сніданок додало відчуття свята.“

• Leonardo Hotel Heidelberg Оцінка за відгуками: 10

“Все супер- розташування,чистота,ремонт,смачний і довгий сніданок,персонал) приїдемо ще і будемо рекомендувати знайомим і друзям )“

• Steffis Hostel Heidelberg Оцінка за відгуками: 9

“Дуже приємний адміністратор, смачний сніданок та простора кімната“

• NH Mannheim Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалося у готелі, а саме привітний персонал, світлий та чистий номер, смачний сніданок.“

• Leonardo Hotel Karlsruhe Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий персонал, зручне розташування, недалеко від залізничного вокзалу“

• Hotel Rose Heidelberg inklusive Frühstück & Saunanutzung Оцінка за відгуками: 10

“Непередбачувана зміна номера на апартаменти. То було супер! Дуже смачний сніданок! Дуже привітний персонал.“

• NYX Hotel Mannheim by Leonardo Hotels Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер, дуже комфортний номер, гарне лоббі з різноманітним декором, в номері було все необхідне, сніданок був у вигляді шведського столу, з різноманіттям страв, за 100 євро на двох я отримав супер чудовий готель“

• Tante ALMA's Mannheimer Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Все було комфортно“