2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Lazio - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Lazio Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Affittacamere Boncompagni Suite Priemerné hodnotenie: 8

„ubytovanie bolo čisté a pôsobilo ako novo zrekonštruované , izba , posteľ , kúpeľňa, všetko super“

• Scipioni Suites Priemerné hodnotenie: 9

„Pekna cista izba, lokalita perfektná, kludne miesto“

• Charming Navona Priemerné hodnotenie: 10

„Splnilo nadocakavanie ,,, ubytovanie priamo v centre ,,, čistota“

• Miracol Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne vybavenie moderné, úžasná hostiteľka vždy ochotne pomáhajúca pri dotazoch a požiadavkách, lokalita síce na periférii ale zastávka autobusu do centra blízko ubytovania, raňajky (káva, sladké pečivo) dole v kaviarni 😊 veľmi sme ocenili možnosť odložiť batožinu pri večernom odlete. Doporučujeme ! 🇮🇹“

• Buonarroti Suite Priemerné hodnotenie: 7

„Veľmi milý personál, čistota apartmánu - apartmán bol upratovaný každý deň. Apartmán bol situovaný do rušnej ulice, avšak hluk nebolo skoro vôbec počuť cez zatvorené okná. Príchod na ubytovanie sme mali okolo 10:00 a check in bol až o 14:00 hostiteľ nám povolil nechať batožinu na ubytovaní do času pokiaľ budeme mať pripravenú izbu a my sme mohli ísť do mesta.“

• Milazzo23 Priemerné hodnotenie: 6

„ochotny personal, nakolko nas ubytovali s 45 min. meskanim chcek in -u. A hned po ubytovani bol problem s toaletou ktora nefungovala. Po urgencii to personal riesil a udrzbar dosiel na 2 den rano.“

• Licia Guest House Priemerné hodnotenie: 10

„Dobra lokalita,20 min od Coloseum. Čisto, nové a vkusné zariadenie. Na spoločnej chodbe kávovar,čaj, chladnička a mikrovlnka,veľké plus. V okolí Penny a veľa reštaurácií.“

• Vatican Dream Priemerné hodnotenie: 9

„Výborná lokalita, ubytovanie čisté, praktické, raňajky ako bonus postačujúce, vzali sme si na čo sme mali chuť. Teona bola milá, všetko nám vysvetlila. Mať chladničku v izbe s mliekom, maslom, jogurtami a chladenou vodou bolo super. Kávu, čaj je možné urobiť si v chodbe hocikedy. Izba uprataná denne, uteráky sa menia po 3 dňoch.“

• St. George's Vatican Suites Priemerné hodnotenie: 7

„Poloha je super. Vatikánske múzea a Nám. sv. Petra sú hneď oproti, stačí prejsť cez cestu.“

• The Colours Of Rome Priemerné hodnotenie: 8

„-- blízko MHD (916) , ktorá šla do centra -- asi 10 minút peši do Vatikánu -- raňajky nachystané počas celého dňa, takže keď ste nestihli ráno, mohli ste si dať aj večer -- majiteľ ochotný, hneď po príchode nám na mape vyznačil miesta, kam sa určite oplatí ísť a vysvetlil ako sa tam dostať -- v prípade, že vám nevyhovujú raňajky, hneď vedľa vchodu je reštaurácia, ktorá ponúka aj raňajky so sebou“