2. Taliansko - hodnotenia hotelov
Lazio Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Chiara Stella Priemerné hodnotenie: 8

„absolútna čistota izby - ďakujeme“

• Milazzo23 Priemerné hodnotenie: 6

„ochotny personal, nakolko nas ubytovali s 45 min. meskanim chcek in -u. A hned po ubytovani bol problem s toaletou ktora nefungovala. Po urgencii to personal riesil a udrzbar dosiel na 2 den rano.“

• Scipioni Suites Priemerné hodnotenie: 9

„Pekna cista izba, lokalita perfektná, kludne miesto“

• BabuinoRooms56 Priemerné hodnotenie: 7

„lokalita - ubytovanie je kúsok od metra Spagna, rýchlo dostupné na všetky strany Ríma“

• FOURHEADS Private Suites Priemerné hodnotenie: 8

„Promtne reagovali na nase poziadavky.“

• Affittacamere Boncompagni Suite Priemerné hodnotenie: 8

„ubytovanie bolo čisté a pôsobilo ako novo zrekonštruované , izba , posteľ , kúpeľňa, všetko super“

• Buonarroti Suite Priemerné hodnotenie: 7

„Veľmi milý personál, čistota apartmánu - apartmán bol upratovaný každý deň. Apartmán bol situovaný do rušnej ulice, avšak hluk nebolo skoro vôbec počuť cez zatvorené okná. Príchod na ubytovanie sme mali okolo 10:00 a check in bol až o 14:00 hostiteľ nám povolil nechať batožinu na ubytovaní do času pokiaľ budeme mať pripravenú izbu a my sme mohli ísť do mesta.“

• The Colours Of Rome Priemerné hodnotenie: 8

„-- blízko MHD (916) , ktorá šla do centra -- asi 10 minút peši do Vatikánu -- raňajky nachystané počas celého dňa, takže keď ste nestihli ráno, mohli ste si dať aj večer -- majiteľ ochotný, hneď po príchode nám na mape vyznačil miesta, kam sa určite oplatí ísť a vysvetlil ako sa tam dostať -- v prípade, že vám nevyhovujú raňajky, hneď vedľa vchodu je reštaurácia, ktorá ponúka aj raňajky so sebou“

• Charming Navona Priemerné hodnotenie: 10

„Splnilo nadocakavanie ,,, ubytovanie priamo v centre ,,, čistota“

• Casa di Ele Priemerné hodnotenie: 10

„Izba bola presne ako na obrázku, všetko bolo veľmi čisté, príjemné. Personál bol úžasný, keby ideme opäť do Ríma, tak túto izbu s istotou. Zamilovala som si aj to mesto a spolu s ním aj toto ubytovanie.“