2. Olaszország hotelértékelések
Lazio Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• 50 Apartments Rome Értékelési pontszám: 10

„Tiszta”

• Luxury Giorgi Home Értékelési pontszám: 8

„Csendes környék. Tágas lakás, sok terasszal. Kényelmes ágyak.”

• Art Atelier Apartments Értékelési pontszám: 5

„Ami tetszett az az hogy közel volt a Vatikán hoz.”

• Suite Valentina Értékelési pontszám: 10

„Kiváló apartman.”

• Family Flat near Metro A Értékelési pontszám: 10

„Látnivalóktól 30 percnyire metróval, este is biztonságos környék. Nagyon tiszta és jól felszerelt lakás, előre bekészített reggelivel (pite, kenyér, bor, üdítő, tojás, tea, kávé, vaj, tej, tojás, nutella, lekvár, ásványvíz, csomagolt péksütik). Kedves házigazda, aki ad a részletekre, ebben a pár napban szinte otthon éreztük magunkat. Mi két gyerekkel (9,12) voltunk, de bátran ajánlom mindenkinek. Köszönjük Simonetta!”

• La casa di Susy Campo Marzio Értékelési pontszám: 6

„Az elhelyezkedés kiváló, közel van sok látnivaló. 2 családnak kényelmes lehet. Ár érték arányban kiváló.”

• Room CasaVostrA Értékelési pontszám: 9

„Rendezett, nyugodt környék, közel a tömegközlekedési lehetőségek. A szállásadónk Tamara, egy csoda! Ellopták párom iratait, Tamara jött velünk mindenhová,segített nekünk. A reptérre is hajnalban kijött velünk, hogy a visszautazásunk zökkenőmentes legyen. Mindenhová ilyen szállásadót kívánok.”

• La Casetta di Guendalina Értékelési pontszám: 9

„Tiszta, szép, rendezett szállás. Közel a tenger. Kedves szállásadó”

• „Nagyon jó a lakás elhelyezkedése, a Colosseum gyalog 30 perc, a 75-ös busszal 15 perc. A Trastevere központ gyalog 10 perc. Andrea nagyon kedves és segítőkész volt, a csomagokat otthagyhattuk a lakásban mielőtt még elfoglaltuk volna, így nem kellett csomagmegőrzőt keresni. Az ajándék bort is kávé kapszulákat is köszönjük! Bátran ajánlom a szállást!”

• Dalmati House San Lorenzo Értékelési pontszám: 10

„Közel van a metro állomáshoz. A szállástól pár métere található 2db szuper márket,zöldséges,kávèzó,éttermek. Kedvese a személyzet,tiszták a szobák,felszereltek. Csendes helyen van.”