2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Lazio - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Lazio Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Maison Lidia Priemerné hodnotenie: 7

„👌“

• „Poloha ubytovania veľmi dobrá, hneď pri metre, okolie pekné , tichá štvrť. Komunikácia s majiteľkou výborná, bola snaha o nápravu. No popis nezodpovedal úplne skutočnosti, je menší ako je prezentovaný, zaslúžil by si lepšiu starostlivosť (neodtekalo umývadlo, pokazená wc doska, pleseň v sprchovom kúte) to všetko uberá na kvalite. Keď si odmyslíme to čo vedia majitelia napraviť pobyt bol super.“

• casArancia Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo čisté, blízko bol supermarket, autobusová zastávka, reštauracia.Byt bol plne vybavený aj na dlhší pobyt. Majitel bol veľmi príjemný a nápomocný. Na privítanie nám nechal fľašku vína. Ďakujeme. Cesta do centra Ríma trvala busom cca 30 minút. Radi toto miesto navštívime opäť.“

• MON CHERI COLOSSEO Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha, veľmi blízko Colosea“

• Appartamento via Quintino Sella Priemerné hodnotenie: 9

„lokalita vyborna, par metrov od apartmanu restauracia, kaviarnicky, autobusova zastavka a par sto metrov aj metro. apartman velky, cisty, moderne zariadeny, naozaj odporucam, s vytahom“

• CentralStation Apartment Priemerné hodnotenie: 3

„Blízkosť stanice a kusok do centra, chodili sme peši“

• Luxury Borghese Magnolia Suite Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi ochotná a ústretová pani so synom, čakali ma aj bezlepkové potraviny a sladkosti, ktorým som fakt neodolal :-). Super lokalita - tichá a blízko centra. Čistý a pekný byt.“

• Casa della Vittoria Roma Vaticano Priemerné hodnotenie: 10

„Neskutočne milý hostitelia. Pán nás čakal v dohodnutom termíne pri ubytovaní. Všetko išlo promtne,hladko. Na ubytovaní nás čakalo milé prekvapenie za čo veľmi pekne ďakujeme. Vybavenie ubytovania TOP ...“

• Relais Dolcevita Priemerné hodnotenie: 10

„Tuto cast Rima pozname, preto sme si vybrali v tejto stvrti ubytovanie, je bezpecna, pokojna a vo velmi tesnej blizkosti centra mesta - piaz. di Spagna, fontana di Trevi, piaz. Po, Via del Corso, Panteon, piaz. Navona, vsetko je v pesej dostupnosti. Metro na piaz. Barberini je cca 10 min. Ubytovanie je kondominiovy styl, cize vyhlad susedom do okien, ale s tym sme ratali. Ubytovanie je priestranne, zariadenie OK.“

• Le Casette Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita bola výborná. Dobré spojenie verejnou dopravou do centra mesta (metro, autobusy). Ubytovanie bolo od začiatku čisté. Komunikácia s hostiteľmi výborná.“