3. Лаціо: відгуки про помешкання для відпустки
Лаціо Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• alloggio turistico VistAmare (il guardiano del faro) Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування готелю. В номері є все необхідне.“

• Mecenate Charme Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все, дуже привітний та хороший хазяїн, дуже прекрасний вигляд з тераси.“

• Hope's corner apartment Оцінка за відгуками: 8

“чудове розташування в старому місті, атмосфера, світломузика у душі, дуже привітний господар, є все потрібне.“

• Domus Anna Оцінка за відгуками: 10

“Дяже красиве помешкання з власним двориком. Багато зелені, столик, лавочки можна обідати в двортку. В кухні є газова плита, мікрохвильова, холодильник, весь посуд для приготування їжі. До пляжу іти 1 хвилину, до центру 5 хв., В помешкані чисто і затишно, нема нічого зайвого.“

• House of colours in Marconi, Roma Оцінка за відгуками: 10

“За співвідношенням ціна/якість усе було гарно. Достатньо місця у помешканні, два санвузла, багато місця для речей. До метро треба йти приблизно 15-20 хвилин, для нас це не було проблемою. З власником постійний зв’язок, була можливість заселитися раніше, за що дуже вдячні.“

• EUR Mostacciano - 6 ospiti WIFi AC Оцінка за відгуками: 9

“Нам все сподобалось. Квартира розташована неподалік від автобусної остановки(3хв).До центра Риму півтори години. Комплімент від господарів приємно здивував. Пляшка вина з круасанами - було дуже приємно. Дякуємо. Рекомендуємо“

• MHOME APARTMENT - Roma Оцінка за відгуками: 10

“Гарна квартира, чудове розташування дома, недалеко від метро (лінія В) . В квартирі є все необхідне на кухні (посуд, олія, цукор, сіль і навіть якісь соуси) , у ванній кімнаті є шампунь і гель, супермаркет сусідньому будинку.“

• Hotel Roi Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово, чистий номер, світлий, прекрасне розташування“

• NEW Charming Luxury Suite - Trastevere Rome Оцінка за відгуками: 9

“Дуже комфортна квартира з великою терасою та усіма зручностями. Добре розташування, привітний персонал. Поруч залізнична станція, зупинка громадського транспорту та все необхідне для комфортного проживання.“

• Borgo San Lorenzo Roma Оцінка за відгуками: 9

“Чисто, охайно, просторо і світло. Є все необхідне для приготування їжі. Поруч є кілька супермаркетів.“