2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Lefkada - hodnotenia hotelov
Lefkada Overené hodnotenia od skutočných hostí

• MY PHOS Boutique Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Pekné ubytovanie, čisté, každodenné upratovanie, krásny výhľad. Spokojnosť.“

• Kostas studios Priemerné hodnotenie: 8

„Blízkosť plaze, ubytovanie so psikmi. Čistota. Záhrada.“

• Sun Castle Houses Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie je situované v horách západného pobrežia nad mestečkom Agios Nikitas, z terasy máte vzdialený výhľad na more a krásne západy slnka. Súčasťou ubytovania je bazén s ležadlami a parkovacie miesto, v celom ubytovaní sú sieťky proti hmyzu. Upratované je denne, každý druhý deň sú menené uteráky a posteľné prádlo. Vybavenie kuchyne postačuje na základnú prípravu stravy, najbližšia možnosť drobného nákupu je pod kopcom cca 300m. Západné pobrežie ponúka nádherné pláže a horské dedinky, dopravný prostriedok je nutnosťou. Ak hľadáte pokoj, Sun Castle je ideálna voľba. Majiteľka je veľmi, veľmi milá a vždy nápomocná.“

• Deluxe Olga Apartments B Priemerné hodnotenie: 9

„Super nove, ciste, pohodlne“

• Above Blue Maisonettes Grey Diamond Priemerné hodnotenie: 7

„Nádherný výhľad z apartmánu na more aj bazén. Apartmán na najvyššom poschodí. Je to mezonet a podľa fotiek vyzerá veľmi priestranne. V skutočnosti je to stiesnený priestor. Najmä hore sa ide po brutálne úzkych schodoch. Šikmá strecha, kde si musíte dávať pozor na hlavu, keď idete do postele.“

• Akroyiali Resort Priemerné hodnotenie: 5

„Blízko mora a centra. Upratovanie každý deň.“

• The Secret Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Príjemný hotel v centre mestečka“

• Ionio Sea Poros Studios Priemerné hodnotenie: 9

„Čisté ubytovanie v blízkosti mora“

• Florena Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Velmi mily personal, bohate ranajky a vzdy absolutne cista izba. Velke plus pre nas bolo aj kryte parkovacie stastie, ktore ma kazda izba k dispoziicii. Ak by som cestoval do Lefkady znovu, urcite by som sa vratil do rovnakeho hotela.“